Poddałem się operacji plastycznej nosa u dra Mazana i była to chyba najgorsza decyzja w moim życiu. Zamiast zgrabnego, męskiego nosa, jakie obiecał mi doktor, mam niezgrabną bulwę między oczami. Wyglądam śmiesznie, nie mogą na siebie patrzeć. Człowiek, który miał mi pomóc, doprowadził mnie do psychicznej ruiny. Pozwolę sobie pominąć nieuprzejmość oraz brak jakiegokolwiek zainteresowania tym, co dzieje się z pacjentem tuż po operacji.

Dr Mazan nie polecam .Zabieg usuniecia guzka .Okazało sie ze guzka nie ma podczas zabiegu lekarz powiedział jezeli nie znajde guzka to pani za zabieg nie bedzie płacic. Były to tylko puste słowa zapłaciłam (przed zabiegiem) a pan doktor zeby nie zwracac twierdzi ze usunał inna zmiane chorobowa tylko nie powiedział jaka.Od 2 miesiecy pytam sie co usunał i nie dostałam odpowiedzi.Kasy tez nie zwrocił.Dla mnie to człowiek -lekarz bez honoru.Jak ktos sie tam wybiera to niech sie dobrze zastanowi.Pacjentow traktuja jak bankomaty.

Dr Zbigniew Mazan jest najwyższej klasy specjalistą. Posiada ogromną wiedzę oraz zdolności i umiejętności z zakresu chirurgii na światowym poziomie. Bardzo profesjonalnie traktuje pacjenta, dbając przede wszystkim o jego dobro i bezpieczeństwo. Pierwszym zabiegiem, który wykonywał u mnie dr Zbigniew Mazan było usunięcie bardzo dużej ilości brodawek płaskich powiek dolnych i górnych. Zabieg został wykonany z ogromną dbałością, dokładnością oraz perfekcją. Po pierwszym zabiegu, bez wahania zdecydowałam się na kolejny, korekta nosa. Podczas tego zabiegu całkowicie zaufałam Panu Doktorowi, wiedząc że oddaję się w ręce najlepszego chirurga. Po korekcie nos ...

Pierwszym zabiegiem, który wykonywał u mnie dr Zbigniew Mazan było usunięcie bardzo dużej ilości brodawek płaskich powiek dolnych i górnych. Zabieg został wykonany z ogromną dbałością, dokładnością oraz perfekcją. Po pierwszym zabiegu, bez wahania zdecydowałam się na kolejny, korekta nosa. Podczas tego zabiegu całkowicie zaufałam Panu Doktorowi, wiedząc że oddaję się w ręce najlepszego chirurga. Po korekcie nos jest bardzo zgrabny i ma idealny kształt. Pan Doktor wykonał u mnie również lipotransfer (powiększenie ust).
Dr Zbigniewa Mazana darzę ogromnym zaufaniem, jest nie tylko mistrzem chirurgii, ale również cudownym i cierpliwym człowiekiem. Dziękuję z całego serca Panie Doktorze, choć żadne słowa nie są w stanie oddać podziękowań dla Pana

Dwa miesiące temu dr Mazan przeprowadził u mnie korektę nosa. Z efektu jestem baaardzo zadowolona. Serdecznie polecam

Nie pozwoliłabym się nawet dotknąć temu pseudo-lekarzowi już nigdy więcej!!! Zrobiłam maleńki zabieg usuwania znamienia na twarzy. Znamię maleńkie (niecałe pół cm), ale porastające włoskami. Doktor uznał, że nie potrzebna jest histopatologia, choć o nią prosiłam i gotowa byłam zapłacić. Ponadto uznał, że znamię po usunięciu wystarczy przypalić, nazywa się to elektrokoagulacja. Za nic nie chciał wyciąć tradycyjnie, choć nalegałam, ze względu na pojawiające się włoski. Lekarz zapewnił, że efekt będzie lepszy. Na samym zabiegu panie asystentki dopadły mnie (ponieważ kazano się rozebrać do naga i dano przeźroczyste wdzianko) i proponowały usunięcie większej ilości znamion z brzucha... w promocyjnej cenie. Powiedziałam, że dziękuję... jak na twarzy wyjdzie ok, to na pewno jeszcze się zdecyduję na taki zabieg. Samo wycinanie trwało jakieś 3 minuty. Pamiątkę tego zdarzenia noszę na sobie do dziś. Po zabiegu została mi ciemna blizna od wypalania, zdecydowanie większa niż pierwotny zabieg... a włoski sobie nadal rosną w najlepsze. O ile bliznowacenie jest sprawą indywidualną (mówiłam lekarzowi, że wolę pionową bliznę, niż kółko większe od znamienia, ale zapewniał, że blizny nie będzie).... o tyle wycięcie znamienia bez korzenia włosków, to już jest czyste partactwo!!! Od zabiegu minął grubo ponad rok... a rana goiła się idealnie, więc nie jest to też wina jakiś późniejszych komplikacji. Reasumując. Nie wiem, jak w dobie XXI wieku, gdzie ludzie korygują sobie uszy, nosy, biusty i śladu nie widać, chirurg plastyk mógł tak niechlujnie się ze mną obejść. NIE POLECAM !!!

W lipcu dr Mazan przeprowadzał u mnie zabieg wszczepienia implantu łydki, w związku z widoczną asymetrią i niedorozwojem. Moja łydka przed zabiegiem to: kość powleczona skórą, z niewielką ilością tłuszczu, pozbawiona mięśni. Moja łydka po zabiegu wygląda inaczej …. lepiej. Na tyle dobrze, że gdy skóra i tkanka trochę się naciągną zdecyduję się na drugi implant. To już postanowione i ustalone z dr Mazanem. Wszystkim niezdecydowanym, a borykającym się z podobnym problemem polecam z pełna odpowiedzialnością klinikę dr Mazana. Sam zabieg i rekonwalescencja ,wbrew temu co można przeczytać- przebiega właściwie bezboleśnie i nie nastręcza większych problemów; słowem jest do przeżycia.
Szczególnie serdecznie pozdrawiam dr Pióro.

Usuwałam przebarwienia w Klinice dr Mazana. Efekt rewelacyjny - mogłam zdecydować się wcześniej na zabieg laser. Obsługa w klinice jest bardzo dobra.

Teraz mija rok od czasu jak pan doktor operował mi rak skóry. Bardzo cenię sobie uwage i podejście doktora Mazana wtedy przed operacją i po niej. Po raku nie ma śladu, nawet blizna jest praktycznie niewidoczna. Jestem bardzo zadowolona z operacji i jej wyników. Dr Mazan to bardzo dobry specjalista.