dr Zbigniew Mentrak

Chirurg onkolog

Dzisiaj 25 maja 2018 r. byłam na wizycie u Pana doktora Zbigniewa Mentraka , za wizytę zapłaciłam 170 zł, w gabinecie byłam 5 minut i uzyskałam poradę, "brać chemię", WOW, wysoce odkrywcze zalecenie dla osoby, która od lat tę chemię bierze bez widocznych efektów. Pan „doktor„ nawet nie pokusił się, aby rzetelnie zapoznać się z dokumentacją medyczną. Uważam takie postępowanie, za wysoce nieetyczne i niegodne człowieka, TYM BARDZIEJ lekarza. Nie takie powinno być zachowanie lekarza względem osoby chorej onkologicznie. Jestem zbulwersowana i nie mogę do końca uwierzyć, że lekarz za ...

Nie takie powinno być zachowanie lekarza względem osoby chorej onkologicznie. Jestem zbulwersowana i nie mogę do końca uwierzyć, że lekarz za 5 minut wizyty bierze taką KWOTĘ. PYTANIE, CZY PAN DOKTOR LECZY W POLSKIEJ FUNDACJI EUROPEJSKIEJ SZKOŁY ONKOLOGII , CZY TYLKO „TŁUCZE” PIENIĄDZE???
U.K.

Świetny lekarz,miły ,kulturalny.Zabieg wykonany profesjonalnie,bardzo szybka reakcja w wykonaniu badań i zabiegu ze strony lekarza.Polecam :-)

lekarz bardzo kompetentny, troskliwy i prawdziwy specjalista. Bardzo polecam, otrzymałam fachową i konkretną pomoc. Jestem wdzięczna za praktycznie uratowanie życia

Anioł nie człowiek. Naprawdę oceniam bardzo wysoko wiedzę i fantastyczną postawę Pana Doktora w stosunku do pacjenta

Mam jak najlepsze zdanie o tym lekarzu. Operował mnie dwukrotnie, jest serdeczny, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Mogę polecić w 100%.

Powiem krótko. Wiecej takich lekarzy i życie byłoby prostsze.

Powiem krótko. Wiecej takich lekarzy i życie byłoby prostsze.

Zainteresowany pacjentem, pełen kultury osobistej i taktu

Zainteresowany pacjentem, pełen kultury osobistej i taktu

Bardzo dobry lekarz. Do tego jako człowiek pełen kultury i taktu, co się nieczęsto zdarza.

Lekarz bardzo kompetentny i rzeczowy, świetny jako chirurg. Szew mistrzostwo świata. Może trochę zbyt oschły.

Super lekarz pod każdym względem. Kompetentny, miły, o wielkiej klasie i kulturze osobistej. Polecam