lekarz Zbigniew Michalak

Chirurg ogólny

Rewelacja. Nareszcie trafiłem na prawdziwego DOKTORA. Po trzymiesięcznej kuracji czuję się znakomicie. Psychika też się zaczęła regenerować. Polecam.

Najlepszy i najbardziej zaufany lekarz jakiego znam. Zna się na swojej pracy i do każdego podchodzi z poczuciem humoru, co rozluźnia atmosferę. A jeżeli ktoś nie zna się na żartach z podtekstem seksualnym, to niech szuka innego lekarza, który okaże się gburem bez żadnego poczucia humoru! Nikt na siłę nikogo nie ciągnie do dr Michalaka, a jego stylem bycia jest charakterystyczne poczucie humoru. Jest najlepszym specjalista w swojej dziedzinie jakiego znam i dla mnie (kobiety) jest przyjemnością wizyta u niego. I proszę sobie nie "wlewać", że jak jakaś pacjentka mu się spodoba, to mówi swoje "teksty"... bo dr Michalak zwraca się ze swoim poczuciem humoru (jakiekolwiek by ono nie było) do wszystkich pacjentów, a nie "wybrańców"! POLECAM DOKTORA ZBIGNIEWA MICHALAKA !!!

Chirurg jakiego nigdzie nie znajdziecie! Niesamowity profesjonalizm, żartobliwie podejście do pacjentów, którzy sa wielokrotnie wycieńczeni swoją chorobą i wręcz oczekują na rozluźnienie. Może faktycznie ktoś przyjąć jego żart obraźliwe, ale proszę mi wierzyć nigdy nie zwrócił się do nikogo po to żeby mu ubliżyć czy wyśmiać. Lekarz ten uratował mojemu ojcu nogi i przedłużył życie, mnie z resztą też. Metody jego leczenia nawet u francuskich chirurgów wywoływały na twarzach ogromny grymas zdziwienia, a nasi lekarze jakby nie chcą o takich formach leczenia słuchać. Ale proszę mi wierzyć od 16 lat walczę z chorobą zapalenia żył, miałem robione przeszczepy skóry w jednym z lepszych szpitali na południu Francji i dopiero dr.Michalak mnie uratował. Z wyrazami szacunku Błażej Krzywiak.

Co do kompetencji nie mam zastrzeżeń póki co ,ale zachowanie poniżej krytyki.Teksty typu ,że "pacjentka nie nadaje się do leczenia tylko do rżnięcia"(cytat),albo ,że tak mu się podoba pacjentka ,że "chętnie by jej strzelił bliźniaki"(cytat)nie są dobrą wizytówką pana doktora.Jeśli idzie się do lekarza w celu leczenia to wymaga się od niego szacunku ,a nie głupich i idiotycznych tekstów rodem ze szkoły podstawowej lub wiejskiej dyskoteki.

Witam serdecznie,polecam doktora Michalaka w 100% osobą chorym na żylaki .Bardzo miły i sympatyczny gość,wiedzący dokładnie co robi.Po prostu lekarz z powołania. Pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Poznań"?

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15