lekarz Zbigniew Muszewski

W mojej opinii genialny lekarz, 2miesiace meczylem sie z zapaleniem zatok i węzłów chłonnych, straciłem kupę czasu i pieniędzy na innych lekarzy, jedna wizyta, 3tabletki i 2lata spokoju a sezonowo chorowalem. Dodatkowo jako jedyny zdiagniozowal przewlekłą pokrzywe u żony, ktora wcześnie leżała w klinice we Wrocławiu gdzie nie mogli jej pomóż. Jak dla mnie to najlepszy lekarz i człowiek

Zachwalany przez wszystkich pediatra, na którym nigdy się nie zawiodłam. Profesjonalne podejście do małego pacjenta godne polecenia kolejnym rodzicom.

Lekarzowi poprzestawiało się w głowie. 15 min. w gabinecie i do widzenia, dodam ze wizyta 100zl!

jezdzę do niego z dzieciem i jestem zadowolona

jezdzę do niego z dzieciem i jestem zadowolona

super lekarz poprostu rewelacyjny lecze u pand doktora moich dwoch synow i zawsze postawil prawidlowa diagnoze

Najlepszy pediatra jakiego spotkałam a jako mama wiem co mowie. Ostatnie osiagniecie to zwalczenie grypy typu A! Bez powikłan! z CZYSTYM SERCEM POLECAM KAZDEJ MAMIE!

Dr Muszewski leczy naszego syna od lat i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jest rewelacyjny. Zawsze trafna diagnoza i skuteczne leczenie (antybiotyk tylko w razie konieczności). No a poza tym, to przesympatyczny człowiek z bardzo fajnym podejściem zarówno do dzieciaków jak i dorosłych. Zdecydowanie polecam!!

Panie lekarzu czemu piszesz te bzdurne opinie na swój temat,czemu bierzesz kasę za dojazd z NFZ, czy to jest ta twoja etyka zawodowa???????

Zdecydowanie polecam. Lekarz z powołania.

Zdecydowanie polecam. Lekarz z powołania.

Non comens. Panie doktorze przez małe d , przepraszam jak pańskie wybitne osiągnięcia medyczne nie uchroniły św małżonki, czy pan jest tak kiepskim diagnostą, czy ma pan czyste sumienie jako lekarz?????