dr Zbigniew Nowecki

Chirurg onkolog

Polecam tego lekarza. Kontroluję stan skory dzieci każdego roku. Mamy rodzinne skłonności do przebarwień i tzw. pieprzyków. Kilka zmian zostało usuniętych. Zawsze są zbadane i otrzymuję rzetelna informację na ich temat. Fachowość, rzetelność do tego spokój, serdeczny stosunek do pacjentów - nieocenione u lekarza, pan Doktor taki jest.

Polecam tego lekarza.

Bardzo kompetentny lekarz, pamietajacy doskonale o swich pacjętach, uprzejmy,dusza-człowiek. Polecam!!

Wspaniały lekarz i człowiek. Wysokiej klasy specjalista w dziedzinie czerniaków. Operował moją Mamę, a ja ze swoją Rodziną, z powodu ewentualnej dziedziczności, jesteśmy pod stałą kontrolą. Bardzo polecam.

Lekarz może i niezły ,choć bardzo drogi. Nastawiony na szybkie zarabianie dużych pieniędzy. Wycina nie zawsze to co niezbędne, zostawiając coś na później.A ceny z kosmosu.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia szkoda tylko że już nie przyjmuje tam gdzie się leczę

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Warszawa"?

dr

OBER CLINIC
Chałubińskiego 8
ul.Roentgena
enel-med
Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock