lekarz Zbigniew Parkot

Oj nie! Spoufalanie się z pacjentką i bezczelne komentarze- to wizytówka tego pana. Nie polecam. I za taką wątpliwą przyjemność korzystania z jego "usług" bierze wcale nie małe pieniądze. Niejeden lekarz z NFZ biję go na głowę profesjonalizmem i życzliwością w podejściu do pacjenta.

Bardzo konkretny lekarz,uprzejmy, profesjonalne podejście do pacjenta i chyba jako jedyny przeprasza za sporadyczne kilkuminutowe spóźnienia .

Dr Parkot podczas wizyty zapewnia fachową opiekę, miłą atmosferę oraz rzeczową informacja. Gorąco polecam

Najlepszy ginekolog u jakiego kiedykolwiek byłam.

Najlepszy ginekolog u jakiego kiedykolwiek byłam.

Trafiałam do niego bo akurat nikogo innego nie było na miejscu. Jako człowiek miły ale niestety nie mogę go polecic tym, którzy mają problemy zdrowotne. Jako rutynowa wizyta może robić wrazenie, w to nie wątpie.

Witam wczoraj byłam na USG 3D/4D jestem bardzo zadowolona z lekarza Zbigniewa Parkot jak i z USG. Bardzo dobrze tłumaczy, objaśnia wszystko super kontakt podejście a to najważniejsze. Naprawdę Polecam!

Bardzo dobry lekarz, kulturalny, cierpliwy, podczas badania bardzo delikatny, wyczerpująco odpowiada na pytania.

Bardzo kompetentny lekarz, wszystko dokladnie tłumaczył, Bardzo miły. Naprawdę godny polecenia.

kosztu nie podaje bo jest rózny ale musze dodac ze czasami bezpłatny zależy od sytuacji najlepszy lekarz jakiego spotkałam od 5 lat nawet zagranica bo i tam bywałam nie jest mu równa polecam z całego serca

POLECAM! Prowadził moją pierwszą ciążę. Byłam zadowolona z opieki :)))

POLECAM! Prowadził moją pierwszą ciążę. Byłam zadowolona z opieki :)))