lekarz Zbigniew Pawlicki

Opryskliwy , traktuje ludzi z góry. Nie polecam , ma w nosie zdrowie i życie pacjenta. Każe na siebie czekać mimio że nie był nigdzie na wezwaniu tylko z medykami stal sobie na podwórku pod szpitalem i dyskutował w najlepsze .

To jest jakaś porażka, czeka sie na niego nie wiadomo ile czasu bo to tylko podejrzrnie złamania palca. Dziecko spi w poczekalni bo lekarz na oddziale.

Bardzo Dobry Lekarz uprzejmy kompetentny, cierpliwie i szczegółowo odpowiada na pytania Serdecznie Polecam

Kompetentny ,życzliwy i kulturalny lekarz .Dokładnie i cierpliwie odpowiada na pytania związane z chorobą.Godny polecenia.

Bardzo nie uprzejmy, bylam u niego na wizycie rzucał sprośne żarty w moim kierunku Dotykal mnie w intymne trzymajcie sie od niego z daleka

Dotykal mnie w intymne trzymajcie sie od niego z daleka

Bardzo sympatyczny, miły lekarz, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba

Bardzo dobry lekarz ! Godny polecenia! Wyjątkowo uprzejmy z nieprzeciętną kulturą osobistą! Gorąco polecam!

Bardzo dobry lekarz !
Godny polecenia!
Wyjątkowo uprzejmy z nieprzeciętną kulturą osobistą! Gorąco polecam!