lekarz Zbigniew Piasta

3,2
2,8
3,7
3,1

Bardzo dziękuje Panu Doktorowi!!! Miły i uprzejmy Pan Doktor uchronił mnie przed operacją kolana! Zaufałam mu i jestem bardzo wdzięczna!!!Bardzo Polecam!!!

Chciałbym się podzielić swoją opinią dotyczącą lekarza Zbigniewa Piasta u którego byłem. Bardzo żałuję , że tak późno do Niego dotarłem. Miałem wypadek, i niestety trafiłem do innego lekarza, który nie poświęcił mi tyle uwagi i profesjonalizmu, jak doktor Piasta. Moja noga , która była w bardzo złym stanie-złamana, bardzo zasiniona , a teraz wygląda bardzo dobrze i czuję się rewelacyjnie. Chciałem polecić Pana Doktora

Absolutnie nie polecam!! Nie wykrył u mojego dziecka wady bioderek. nie zauważył, że ma wade stopy- stopa pieto-koslawa, a po zwróceniu uwagi powiedział, ze przecież wszystko w porządku. Po 3 dniach poszłam na wizytę u innego lekarza, który skierował mulcha na leczenie (stopy), które trwało ...

Absolutnie nie polecam!!
Po 3 dniach poszłam na wizytę u innego lekarza, który skierował mulcha na leczenie (stopy), które trwało 3 miesiące.

Uważam, że Pan doktor Piasta jest lekarzem godnym polecenia. Jest miły i uprzejmy. Badam się u Niego od kilku lat i jest zadowolona. Bardzo mi pomaga.

Takiego lekarza juz dawno nie spotkalam aby nastepny zero oceny medycznej.tak to i ja potrafie bez studiow medycznych.

medycznych.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Radom"?

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5