lek. dent. Zbigniew Piniecki

Najlepszy stomatolog jakiego miałam okazję poznać! Nie traktuje pacjentów anonimowo, jest sympatyczny i zna się na swojej pracy! Gabinet jest czysty, a sprzęt zadbany (teoretycznie powinno to być normalne, jednak nie każda poradnia stomatologiczna o to dba).

Świetny lekarz! Usunął korzeń mojego zęba zanim się zorientowałam, przy czym inny stomatolog twierdził, że może mi pomóc jedynie chirurg, nacinając dziąsło... A tu proszę - da się normalnie. Cytując Pana doktora - "Nie ma takiego zęba, z którym bym sobie nie poradził (...)" :) Potwierdzam! :)

Potwierdzam! :)

Potwierdzam, że jest kompetentny, poświęca sporo czasu pacjentowi, w gabinecie jest sympatycznie, a ceny dopuszczalne.

Faktycznie dobry dentysta,przyzwoite ceny i brak długich kolejek. Natomiast Pani doktor Magdalena wspaniale podchodzi do leczenia dzieci.Polecam!

Bardzo dobry dentysta, leczący w przystępnej cenie, bez długiego oczekiwania na wizytę.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Sosnowiec"?

Marzanna Danecka

Chirurg stomatolog