lekarz Zbigniew Samulski

O Panu doktorze mogę powiedzieć same superlatywy. Niezwykle kompetentny, niezwykle kulturalny, spokojny i empatyczny. Lekarz przez duże "L". Pragnę także wyrazić wielie dzięki oraz uznanie za kompetencje, kulturę oraz wrażliwość dla Pani pielęgniarki Lucyny Szymańskiej przyjmującej w Endomedzie z Panem doktorem. Bardzo Państwu dziękujemy.

O Panu doktorze mogę powiedzieć same superlatywy.
Bardzo Państwu dziękujemy.

Panie Doktorze Samulski, bardzo dziękuję za wykonany zabieg. Koleżanka poleciła mi Pana jako najlepszego chirurga w Gorzowie. Zgadzam się z nią. Jest Pan nie tylko profesjonalnym ale i miłym specjalistą. Tak właśnie traktuje pacjenta lekarz z powołania. Jeszcze raz dziękuję, życząc radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Jadwiga Woźniak

Szanowny Panie Doktorze Samulski ! Pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowanie i wyrazić głęboką wdzięczność za życzliwość, zaangażowanie, okazane mi serce, wsparcie i profesjonalizm. Działania na cito /m.in.operacja, której bardzo się bałam/ przy Pana troskliwej opiece i wyrazumiałości dodały mi wiary i nadziei na wyzdrowienie. Jest Pan wyjątkowym lekarzem. Przyznam, że w moim prawie 80 letnim życiu nie spotkałam tak dobrego CZŁOWIEKA - LEKARZA. Polecam wszystkim z całego serca. Z najlepszymi życzeniami szczęścia, satysfakcji i sukcesów w życiu zawodowym i rodzinnym. Wdzięczna pacjentka Maria Michniuk.

Profesjonalne podejście do pacjenta, tylko brać przykład. Byłem pozytywnie zaskoczony. Lekarz godny polecenia!

Zgodze sie z poprzednia osoba,nic dodac nic ujac pelen profesjonalizm,mlodsi powinni brac przyklad z tego wlasnie chirurga. Pozdrawiam

Dostałem skierowanie na bardzo nieprzyjemne badanie diagnostyczne (tak przynajmniej wydawało mi się słuchając opinii znajomych). Jednakże doktor Samulski swoim profesjonalnym, rzeczowym, zorientowanym na pacjenta podejściem spowodował, że w każdym momencie wiedziałem czego, w której części badania mam się spodziewać. Zaś jego spokój i miły ton w którym prowadzona była rozmowa spowodowały, że jeśli tylko miałbym mieć to badanie przeprowadzone ponownie to nie wybrałbym nikogo innego. Dwa słowa: pełen profesjonalizm.