lekarz Zbigniew Scharoch

Pan doktor miły uprzejmy dzięki niemu na mojej buzi pokazał się uśmiech tak samo jak uśmiech na moim brzuchu który doktor mi zrobił. Ten uśmiech na brzuchu będzie wspaniałą pamiątką po doktorze Szarochu. Dziękuję dziękuję i jeszcze raz dziękuję.

To wspaniały lekarz do usuwania pieprzyków i brodawek, duży problem onkologiczny zlecił innemu lekarzowi, po prostu umył ręce, a może zabrakło odpowiedniej motywacji?

Pan doktor Zbigniew Scharoch to jest lekarz z powołania dla którego pacjent jest ważny i nie zbywa go jak to przeważnie robią inni lekarze. Jak ktoś potrzebuje pomocy chirurga to tylko dr. Scharoch.

Bardzo dobry człowiek,super fachowiec i przystojny facet w każdym calu,godny zaufania,polecam go.

Zbigniew Scharoch jest wspaniałym lekarzem.Zawsze ma czas dla pacjenta.

Zbigniew Scharoch jest wspaniałym lekarzem.Zawsze ma czas dla pacjenta.

Zbigniew Scharoch jest niesamowitym lekarzem. Profesjonalista w kazdym calu. Uprzejmy, konkretny no i do tego przystojny ;)

Sumienny i konkretny lekarz. Nie owija w bawełnę i nie szasta niezrozumiałymi medycznymi terminami. Tydzień temu pozbawił mnie prawego płata tarczycy z guzem. Póki co wszystko goi się dobrze. Dla mnie najważniejsze było, że nie czekałem jakoś bez sensu na oddziale - od początku wiedziałem, co będzie się po kolei ze mną działo. Takie podejście bardzo mnie uspokaja. W szpitalu trochę zabiegany, co jest zrozumiałe z racji pełnionych funkcji administracyjnych, ale znalazł czas żeby zajrzeć przed i po operacji i wszystko wytłumaczyć. Polecam.

Wspaniały Lekarz ale i człowiek. Zwyczajnie i w "ludzki" sposób podchodzi do człowieka - pacjenta. Nie pozostawia pacjenta bez informacji. Jego kompetencja i sposób bycia wzbudza zaufanie więc łatwiej zmierzyć się z własna chorobą czy dolegliwościami. Od początku do końca wiedzialam jak będzie przebigać moja chospitalizacja, co będzie się działo ze mną po zabiegu. Pełen szacunek i uznanie.

Pięknie mnie zoperował - nie mogę się wręcz napatrzeć na subtelny ślad po cięciu i jak ładnie się goi :-))) To chyba nie tylko nabyta umiejętność, ale wręcz talent :-) Wcześniej zrobił mi dosłownie bezbolesną biopsję - "szast prast i po wszystkim", jak mawiał dziadek Pospieszyński ;-) A w trakcie zdejmowania szwów nawet nie zdążyłam się zorientować, że już ich nie ma :-) W dodatku to bardzo konkretny lekarz, otwarcie rozmawiający z pacjentem, przekazujący informacje w sposób zrozumiały i bez "owijania w bawełnę", przy tym sympatyczny. Rzetelnie i bardzo dobrze traktuje pacjentów, pamięta o nich i interesuje się stanem zdrowia po operacji. Trochę zabiegany, ale pacjenci tego nie odczuwają.

Ten lekarz jest wielkim fachowcem.

Ten lekarz jest wielkim fachowcem.