lekarz Zbigniew Sielicki

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Już wiele pozytywnego powiedziano na temat Pana doktora, więc żeby nie powtarzać się, powiem jest to lekarz profesjonalista.Z doświadczenia własnej wizyty i obserwacji, jak pomaga pacjentom mogę stwierdzić reasumując: jeśli ktoś potrzebuje pomocy chirurga onkologa to proponuję dr Z.Sielickiego

Tą drogą w imieniu własnym i moich Rodziców pragnę bardzo serdecznie podziękować Panu Doktorowi za przeprowadzony zabieg usunięcia znamion u mojego Taty. Pan Doktor okazał nam szacunek, życzliwość-cechy tak bardzo istotne w dzisiejszych czasach. Panie Doktorze-Dziękujemy! Alicja Brzozowska

MA B. DURZĄ WIEDZĘ I WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE. Z POŚWIĘCENIEM POMAGA SWOIM PACJENTOM DOTKNIĘTYM NIEJEDNOKROTNIE CIĘŻKĄ NIEULECZALNĄ CHOROĄ. BARDZO SKROMNY. BARDZO DOBRY CHIRURG-PRECYZYJNY DOKŁADNY I RZECZOWY. SYLWIA MADZIAR

Przede wszystkim oby nikt nigdy nie miał konieczności wizyty u lekarza tej specjalności. Dr Sielicki jest konkretny i bardzo rzeczowy. Na szczęście nie jest rutyniarzem jak większość starszych lekarzy. Decydując się na niego możecie mieć pewność profesjonalnego podejścia do pacjenta. Wesoły i uprzejmy niestety nie jest. Ale cóż jego zawód to leczenie a nie zabawianie i zaprzyjaźnianie się z pacjentem.

Podczas porannego obchodu nudzi się niezmiernie, zaś podczas wieczornego pędzi jak opętany i nie zatrzymuje się nawet wtedy gdy pacjent jeszcze zgłasza jakieś broblemy - na całe szczęście podczas mojego pobytu miał tylko jeden dyżur. Przez 9 dni nie widziałam go ani razu uśmiechniętego.

jak poszlam po interpretacje wyniki mojej mamy, byl bardzo nieprzyjemny. Gdy spytalam czy moge usiasc, poniewaz wynik byl zły, dr odpowiedział"niech pani siada jeszcze mi tu pani zemdleje". Nie wiem jakim jest specjalista w swojej dziedzinie, wiem jedynie ze jego podejscie do mnie nie bylo wporzadku

lekarz ten jest opieszały, nie poświęca należytej uwagi pacjentowi, wypuszcza pacjenta po operacji do domu (w złym stanie) nie robiąc dodatkowych badań, po czym okazuje się że stan pacjenta był zły i należało bezzwłocznie zrobić drugą operację, ponadto pacjent musiał szukać pomocy w innych szpitalach

Wspaniały lekarz z cudownym podejściem do pacjenta.Leczy mnie i część mojej rodziny.Jestem mu bardzo wdzięczna.