lekarz Zbigniew Smyła

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Bardzo miły lekarz,wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania,bardzo się bałam co usłyszę ale dzięki Bogu okazalo się wszystko dobrze.Polecam

Swietny lekarz i specjalista, bardzo konkretny. 15 lat temu wyciąół mi z piersi włukniaka. Blizna prawie nie widoczna, a ja szybko doszłam do siebie. Polecam z całego serca

Komentarz wyzej napisalam. Dodam jeszcze ze nie znam lepszego lekarza!!!! Polecam Pana doktora z czystym sumieniem!!! M. Czub

Komentarz wyzej napisalam.
Dodam jeszcze ze nie znam lepszego lekarza!!!!
Polecam Pana doktora z czystym sumieniem!!!
M. Czub

Polecam Pana Doktora w 100% , to świetny specjalista i człowiek. Nie zostawił mnie gdy potrzebowałam pomocy , odsyłali mnie od lekarza do lekarza . Pan doktor wykonał operację wyciął mi pół piersi a nic nie widać ;-) . Jestem bardzo szczęśliwa że trafiłam na niego , życzę wszystkim fachowej opieki !

W stosunku do pacjentów z nadwagą wręcz rasistowskie podejście "pan powinien schudnąć!" powtarzał na każdym obchodzie lub nie mówił nic. Nie można się było dopytać o szczegóły leczenia.