dr n. med. Zbigniew Sobociński

3,3
2,8
3,6
2,8

Leczenie na zasadzie zobaczymy czy podziała ten lek jak nie to zmienimy.

Leczenie na zasadzie zobaczymy czy podziała ten lek jak nie to zmienimy.

miły, inteligentny, wzbudza zaufanie ale niestety bawi się w szarlatana, nie do końca zorientowany w tym co robi, niestety. Jako ginekolog dobry lekarz jak inni ginekolodzy, jako specjalista do leczenia niepłodności to niestety to niestety osoba, która bawi się - może się uda itd, inseminacja - to totalny brak profesjonalizmu. Zdrowy rozsądek w pewnym momencie pokierował lekarzem i wysłał nas do kliniki. ja zdrowa, mąż problem z nasieniem, w bizielu to ja chyba za kare byłam , laparoskopia itd zupełnie niepotrzebna, specjalisci wyśmiali mnie.nie polecam doktora, lepiej wybrać się do specjalistycznej kliniki, nawet taniej to kosztuje niz u doktora S.

co tu duzo pisac... super lekarz! co prawda troche szybko mowi ale jest bardzo uprzejmy i ma facet glowe do 'tych' spraw. po niecalym roku brania hormonow zaszlam w ciaze:D podczas gdy inny lekach (panstwowy) chcial lecztc moja nieplodnosc ziolami - porazka!!!

bardzo wspanialy lekarz!!bardzo polecam!!caly szacunek dla doktora Sobocińskiego!!

nigdy wiecej!! nie wybiore sie do niego choćby wszystkich innych zabrakło. Masakra i żenada. Niech do książek zasiądzie.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bydgoszcz"?

Jacek Skórczewski

Pomorska 39