dr hab. n. med. Zbigniew Stelmasiak

Neurolog

Miałem bardzo duże nazdieje związane z wizytą u profesora i bardzo sie rozczarowałem.Choruję na SM i liczyłem na leczenie ale usłyszałem tylko o cudownym amerykańskim leku w próbie lekowej. Jak pytałem o szczegóły- niewiele potrafił powiedzieć, a ja nie chcę być królikiem doświadczalnym

Znakomity fachowiec, diagnozuje i leczy wszystkie schorzenia neurologiczne, ale szczególnie zajmuje się chorymi na SM takimi jak ja. Cieszący się uznaniem nie tylko w Polsce, ale i na Świecie. To prawada, że trzeba czasem czekać 2-3 godziny, ale bada pacjenta bardzo dokładnie i poświęca mu tyle czasu ile tylko potrzeba nie zerkając co 5 minut na zegarek. Nie zabardzo rozumiem te narzekania pacjentów bo jak wchodzą do gabinetu Profesora to nie wychodzą po 15-20 minutach tylko siedzą 30-40 minut, a czasem i dłużej. Jestem pacjentem Profesora już od kilkunastu lat i nie do końca wierzę, że wszystkie powyższe komentarze napisane są przez pacjentów. Byłem leczony przez Profesora już przed 2000 rokiem Kladrybiną co spowodowało, że moja choroba uległa zahamowaniu.

Polecam bardzo dobry specjalista. W lublinie nie ma lepszego.

Polecam bardzo dobry specjalista. W lublinie nie ma lepszego.

Znakomity specjalista, bardzo uprzejmy i kompetentny.

Znakomity specjalista, bardzo uprzejmy i kompetentny.

profesor przyjmuje pacjentów wg własnego widzi mi się nie bacząc na to że ludzie przyjeżdżają z daleka i mimo, że są zapisani na 18 to i tak przyjmie ich o 23

Koszt wizyty razem z badaniami ponad 500zł

Koszt wizyty razem z badaniami ponad 500zł