Zbigniew Świątek-Brzeziński

Kardiolog, Pediatra

Pan doktor super lekarz bardzo dobre podejscie do dzieci profesjonalista dziekujemy Panie doktorze za poświęcony czas

Takich lekarzy powinno być więcej! Pan dr oddaje całego siebie, całe swoje serce aby wyleczyć dzieci. To jest lekarz z powołania!!! Polecam, gdyż moje dzieci stara się leczyć bez antybiotyku.

Bardzo kompetentny i konkretny lekarz, a to przede wszystkim najważniejsze cechy osoby, której powierzamy zdrowie swojego dziecka. Moja córeczka jest już po operacji i z pełnym przekonaniem stwierdzam, że to jeden z najlepszych lekarzy

Jesteśmy z córką po wizycie u dr. Zbigniewa Brzezińskiego i jesteśmy pod wrażeniem. Pan doktor niesamowicie sympatyczny,kompetetny, nie liczy czasu, wizyta przebiegła miło piszę o tym ponieważ moja córka boi się chodzić do lekarzy. .Cieszymy się, że w końcu udało nam się trafić do tak mądrego lekarza. POLECAMY z czystym sumieniem

Bardzo dobry lekarz, wyjątkowy człowiek o wysokiej kulturze i niezwykłej cierpliwości do dzieci.........................................................................................................................................

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Gdańsk"?

Przychodnia Lekarska "Jasień" Przychodnia "Na Wzgórzu"
Jaworzniaków 37
Przychodnia Lekarska Nowy Chełm Filia Wilanowska