dr n. med. Zbigniew Świderek

Reumatolog

Tak więc z ogromną nadzieją i bólem stawów i kości udałam się do doktora Świderka, z całego serca nie polecam, byłam na czterech wizytach już z swoim kompletem badań ( najstarsze badania miały dwa tygodnie) Pan doktor mnie lekceważył mówiąc ze moje laboratorium przekłamuje wyniki, zalecając te same badania w ciągu kolejnych kilku wizyt, cała moja przygoda w gabinecie doktora Świderka rozciągnela się w czasie 7-8 miesięcy. W czasie czterech wizyt doktor nawet nie spojrzał na moje ciało, stawy, kości na ból nie do wytrzymania polecił paracetamol.... Udałam się do ...

( najstarsze badania miały dwa tygodnie) Pan doktor mnie lekceważył mówiąc ze moje laboratorium przekłamuje wyniki, zalecając te same badania w ciągu kolejnych kilku wizyt, cała moja przygoda w gabinecie doktora Świderka rozciągnela się w czasie 7-8 miesięcy. W czasie czterech wizyt doktor nawet nie spojrzał na moje ciało, stawy, kości na ból nie do wytrzymania polecił paracetamol.... Udałam się do innego lekarza prywatnie z badaniami sprzed pół roku w odrazu doktor stwierdziła RZS w stanie opłakanym!! Odrazu skierowanie do szpitala. Także nie polecam jeżeli ktoś naprawdę potrzebuje pomocy reumatologa źle się czuję niech omija doktora Świderka szerokim łukiem. Może na prywatnej praktyce doktor bardziej sumiennie zajmuje się pacjentami na NFZ odradzam

Bardzo uprzejmy, godny polecenia, poswieca pacjentowi tyle czasu ile pacjent potrzebuje, przyjmuje ponad limit do ostatniej osoby, przekraczjac godziny wyznaczone na wizyty. POLECAM !!!