Zbigniew Szalczyński

Pan doktor jest miły na tym się kończy, niestety nie potrafił mnie zdiagnozować. Wyniki pokazują co innego lekarz mówi co innego. Nie polecam tego lekarza.

Jestem pod opieką Pana doktora od 17 lat. Moja szwagierka tylko dzięki niemu doczekała sie syna- profesorowie rozkładali ręce i zwodzili ja przez 7 lat. Życzliwość, takt, profesjonalizm- nie wyobrażam sobie innego lekarza.

Życzliwość, takt, profesjonalizm- nie wyobrażam sobie innego lekarza.

Dzięki niemu moja wnuczka jest na świecie.Ja leczę się u Niego od baaaardzo dawna i nie mam zamiaru zmieniać lekarza. Wielka kultura, takt i fachowość, jak na ginekologa z powołania przystało. Córka też jest pod Jego opieką. Niedługo i wnuczka dołączy. Oby więcej było takich lekarzy.

Dzięki niemu moja wnuczka jest na świecie.Ja leczę się u Niego od

A ja nie polecam pana doktora, ponieważ jeszcze trudniej będzie się do niego umówić na wizytę, a ja nie lubię czekać. Poza tym fachowiec jakich mało, wiem co mówię, ponieważ chodzę do pana dr-a od 13 lat i tylko dzięki niemu wyzdrowiałam. Inni 'ginekolodzy' powinni się od niego uczyć. Standard usług i wiedzy powyżej przeciętnej. Ale z czystego egoizmu nie polecam.

Bardzo dobry lekarz,godny polecenia!Ma świetnie wyposażony gabinet oraz przystępne ceny.

Po dwoch stratach i kilku niekompetentnych lekarzach wkoncu trafilam na dr. Szalczyńskiego.Jest swietnym lekarzem i co najwazniejsze zna sie na tym co robi. Polecam

Polecam

Polecam, już trzeci raz zmieniłam lekarza prowadzącego ciąże i dopiero teraz czuję się pewnie

Full wypas gabinet, wszystkie badania na miejscu...

Full wypas gabinet, wszystkie badania na miejscu...

Z polecenia wymagającej koleżanki,ale totalna rozbieżność względem moich oczekiwań

po poronieniu w szpitalu zasugerowal mi lekarz badania endokrynologiczne. Dr Szalczyński na podstawie wypisu i wywiadu stwierdzil, ze jestem przewrazliwiona i za 3 m-ce mam znow starac sie o dziecko. Nie mial racji, bo zlecone pozniej przez innego endokrynologa badania wykazaly problemy endokrynologiczne i brak plodnych dni. Po leczeniu, ciesze sie po 30-tce narodzinami synka, bynajmniej nie dzieki pomocy dr-a Szlaczyńskiego.