lekarz Zbigniew Szczepanowski

Bardzo dziękuję Panu doktorowi za odważne,przemyslane i nowoczesne podejście do sposobu leczenia mojego męża. Jednocześnie jako człowiek otrzymałam od dokora czas na rozmowę w bardzo trudnej sytuacji.Polecam każdemu tak zaangażowanego,pełnego empatii i zrozumienia lekarza wobec pacjenta i jego rodziny.

Cudowny lekarz i człowiek. Wspaniałe podejście do pacjenta. Poprosiłam o pomoc i ją otrzymałam. Panie Doktorze jest Pan WIELKIM człowiekiem i lekarzem z powołania.Dziekuje za pomoc!!!

Fachowiec, profesjonalista. Życzliwy, zawsze uśmiechnięty do pacjenta. Życzę dużo zdrowia, bo potrzebujących takiego lekarza coraz więcej.

Proszę o pomoc.Moja mama ma owrzodzenie podudzi lewej nogi.Jest po tygodniowym pobycie w szpitalu(codzienne oczyszczanie na żywca już nie daje rady) .Antybiotykoterapia,morfina i szczepionka Pseudovas na pałeczkę ropy błękitnej ,oraz kompresjoterapia. Mineły już 3 tygodnie a nic się nie zmnienia mama jest coraz słapsza a musi mieć siłe bo zajmuje się synem po pęknięciu krwiaka podtwardówkowego ,który spowodował czterokoniczynowe porażenie.Błagam pomóżcie bo nie wiem co mam robić! Gdzie jechać?Pojade wszędzie byle pomogli to trwa już 3 miesiące.

Wspaniały , ludzki , pokorny, empatyczny i bardzo mądry DOKTOR . ZNA się na fachu . Od razu rozpoznał mój problem a do innych lekarzy chodziłem przez pół roku i ZADEN NIE WIEDZIAŁ JAK MNIE LECZYĆ /KONOWAŁY /. Dopiero DOKTOR Szczepanowski mnie wyleczył z mojej dolegliwości . Zapoznał mnie z ta chorobą i wyjaśnił wszystko i uspokoił . TO WZÓR LEKARZA . PROFESJONALISTA > CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU < KOCHA SWOJA PRACE I MA CZAS DLA PACJENTA . SERDECZNIE GO POLECAM ... Szkoda czasu na latanie do innych lekarzy . ...

Dopiero DOKTOR Szczepanowski mnie wyleczył z mojej dolegliwości . Zapoznał mnie z ta chorobą i wyjaśnił wszystko i uspokoił . TO WZÓR LEKARZA . PROFESJONALISTA > CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU < KOCHA SWOJA PRACE I MA CZAS DLA PACJENTA . SERDECZNIE GO POLECAM ... Szkoda czasu na latanie do innych lekarzy . To prawdziwy specjalista z powołania ... POLECAM

Jest wspaniałym człowiekiem i jeszcze lepszym specjalista . Ja mógłbym opowiadać o ty człowieku noce i dnie . Każde spotkanie z Panem Dr jest dla mnie nauka pokory i lekcja cierpliwości . Polecam i chylę czoła przed tym lekarzem

Jest wspaniałym człowiekiem i jeszcze lepszym specjalista .
Ja mógłbym opowiadać o ty człowieku noce i dnie .
Każde spotkanie z Panem Dr jest dla mnie nauka pokory i lekcja cierpliwości .

Polecam i chylę czoła przed tym lekarzem

Świetny lekarz i cudowny człowiek. Duża kultura osobista. Do pacjenta zawsze przychodzi z uśmiechem. Cierpliwie wszystko tłumaczy, chce pomóc. Mówią o Nim "studnia wiedzy". Polecam wszystkim tego przesympatycznego, przemiłego Pana Doktora.

Polecam wszystkim tego przesympatycznego, przemiłego Pana Doktora.

Najlepszy z najlepszych! Zna się na rzeczy, wie co i kiedy zrobić byle tylko pomóc. W dodatku życzliwy i sympatyczny.

Wspaniały lekarz, dobry chirurg lecze się u niego już 5 lat i nie mogę powiedzieć złego słowa. Jestem zadowolona i bardzo często polecam go innym.

kompetencje,otwartość,empatia a przede wszystkim skuteczność w leczeniu również niekonwencjonalnymi metodami potrafi wzbudzić zaufanie, nadzieję i przywrócić chęć do życia