lekarz Zbigniew Szczepanowski

Chirurg ogólny

Wspaniały , ludzki , pokorny, empatyczny i bardzo mądry DOKTOR . ZNA się na fachu . Od razu rozpoznał mój problem a do innych lekarzy chodziłem przez pół roku i ZADEN NIE WIEDZIAŁ JAK MNIE LECZYĆ /KONOWAŁY /. Dopiero DOKTOR Szczepanowski mnie wyleczył z mojej dolegliwości . Zapoznał mnie z ta chorobą i wyjaśnił wszystko i uspokoił . TO WZÓR LEKARZA . PROFESJONALISTA > CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU < KOCHA SWOJA PRACE I MA CZAS DLA PACJENTA . SERDECZNIE GO POLECAM ... Szkoda czasu na latanie do innych lekarzy . ...

Dopiero DOKTOR Szczepanowski mnie wyleczył z mojej dolegliwości . Zapoznał mnie z ta chorobą i wyjaśnił wszystko i uspokoił . TO WZÓR LEKARZA . PROFESJONALISTA > CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU < KOCHA SWOJA PRACE I MA CZAS DLA PACJENTA . SERDECZNIE GO POLECAM ... Szkoda czasu na latanie do innych lekarzy . To prawdziwy specjalista z powołania ... POLECAM

Jest wspaniałym człowiekiem i jeszcze lepszym specjalista . Ja mógłbym opowiadać o ty człowieku noce i dnie . Każde spotkanie z Panem Dr jest dla mnie nauka pokory i lekcja cierpliwości . Polecam i chylę czoła przed tym lekarzem

Jest wspaniałym człowiekiem i jeszcze lepszym specjalista .
Ja mógłbym opowiadać o ty człowieku noce i dnie .
Każde spotkanie z Panem Dr jest dla mnie nauka pokory i lekcja cierpliwości .

Polecam i chylę czoła przed tym lekarzem

Świetny lekarz i cudowny człowiek. Duża kultura osobista. Do pacjenta zawsze przychodzi z uśmiechem. Cierpliwie wszystko tłumaczy, chce pomóc. Mówią o Nim "studnia wiedzy". Polecam wszystkim tego przesympatycznego, przemiłego Pana Doktora.

Polecam wszystkim tego przesympatycznego, przemiłego Pana Doktora.

Najlepszy z najlepszych! Zna się na rzeczy, wie co i kiedy zrobić byle tylko pomóc. W dodatku życzliwy i sympatyczny.

Wspaniały lekarz, dobry chirurg lecze się u niego już 5 lat i nie mogę powiedzieć złego słowa. Jestem zadowolona i bardzo często polecam go innym.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kędzierzyn-Koźle"?

Zbigniew Mocek

Gabinet Ginekologiczny tel.509 089 781
Piastowska 24 lok. 1

Andrzej Mazur

Publiczny szpital Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca IV Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Elektrostymulacji i Angiologii
ulica Roosvelta 2
MediSan Chirurgia Specjalistyczna