lekarz Zbigniew Szewc

Najlepszy doktor jakiego znam . Pan doktor Szewc jest bardzo miły i wyrozumiały. Podchodzi do pacjenta z sercem. Pamięta doskonale swoich pacjentów. Odpowiada na każde zadane pytanie. Bardzo się cieszę że właśnie Pana doktora Szewca wybrałam aby prowadził moją pierwszą ciąże. Polecam wszystkim kobietą i przyszłym mamą 🤰

Od kilku lat leczę się u dr Szewca, prowadził też moją ciąże i nie mogę powiedzieć nic złego na niego. Rzetelny, uprzejmy, kompetentny, polecam

Jest bardzo dobrym specjalistą. Chodziłam wcześniej do wielu ginekologów i wszyscy odprawiali mnie z kwitkiem. Jako jedyny znalazł problem i go wyleczył. Powiedziano mi ze jestem bez płodna i ze moja macica nie jest wstanie donosic ciązy bo jest za mała. A dzisiaj jestem już szczęsliwa mama 8 miesięcznego synka który urodził się z wagą 4000 g. Ja jestem wdzięczna Panu doktorowi za pomoc i leczenie.

prowadził moja druga ciążę tak sie stało że był również przy porodzie i nie moge powiedzieć złego słowa na niego. GODNY ZAUFANIA...

GODNY ZAUFANIA...

ŚWIETNY GINEKOLOG! BYŁAM JUŻ U WIELU SPECJALISTÓW I TYLKO ON POTRAFIŁ ROZWIĄZAĆ MÓJ PROBLEM. JAK NAJBARDZIEJ POLECAM JEST BARDZO MIŁY I UPRZEJMY.

Gorąco polecam!Miły, delikatny.Zero pośpiechu.

Gorąco polecam!Miły, delikatny.Zero pośpiechu.

Lekarz kompetentny,bardzo uprzejmy, życzliwy, wzbudzający zaufanie , poświęca pacjentowi dużo czasu, lekarz godny polecenia

Mam 21 lat od 3 lat w miarę regularnie uczęszczam do tego lekarza...Co najważniejsze jest delikatny i wie że badanie ginekologiczne nie należy do najprzyjemniejszych dlatego skraca je do minimum. Zwykle mam 1000 pytań do niego w stylu dziecka 5-letniego (czemu, dlaczego, po co z jakiej przyczyny itd) zawsze mi rzeczowo odpowiada... Często żartuje by rozładować krępującą sytuację... Koniec końców mogę spokojnie polecić tego lekarza.

Beznadziejny lekarz, nie polecam żadnej kobiecie. Przyjmował mnie w szpitalu w Żywcu do porodu (wieczorem), przez całą noc nawet do mnie nie przyszedł, o nic nie zapytał. Męczyłam się całą noc,choć okazało się,że i tak nie urodziła bym dzidziusia siłami natury ze względu ma moje wymiary. Gdy położna mnie zmierzyła, przekazała mu informacje, nie zainteresował się, że trzeba wykonać cesarkę, tylko czekał na lekarzy do rana, a sam pojechał do domu. Nie wiem, bał się zrobić cesarkę? To co to za lekarz?Gdyby tylko tak się to skończyło, może nawet nie miała bym pretensji, ale to jak ten lekarz się zachował, to, że tak długo czekał z cesarką, choć było oczywiste, że trzeba ją wykonać,zaważyło na zdrowiu mojego dziecka bardzo poważnie