lekarz Zbigniew Szewc

Od kilku lat leczę się u dr Szewca, prowadził też moją ciąże i nie mogę powiedzieć nic złego na niego. Rzetelny, uprzejmy, kompetentny, polecam

Jest bardzo dobrym specjalistą. Chodziłam wcześniej do wielu ginekologów i wszyscy odprawiali mnie z kwitkiem. Jako jedyny znalazł problem i go wyleczył. Powiedziano mi ze jestem bez płodna i ze moja macica nie jest wstanie donosic ciązy bo jest za mała. A dzisiaj jestem już szczęsliwa mama 8 miesięcznego synka który urodził się z wagą 4000 g. Ja jestem wdzięczna Panu doktorowi za pomoc i leczenie.

prowadził moja druga ciążę tak sie stało że był również przy porodzie i nie moge powiedzieć złego słowa na niego. GODNY ZAUFANIA...

GODNY ZAUFANIA...

ŚWIETNY GINEKOLOG! BYŁAM JUŻ U WIELU SPECJALISTÓW I TYLKO ON POTRAFIŁ ROZWIĄZAĆ MÓJ PROBLEM. JAK NAJBARDZIEJ POLECAM JEST BARDZO MIŁY I UPRZEJMY.

Gorąco polecam!Miły, delikatny.Zero pośpiechu.

Gorąco polecam!Miły, delikatny.Zero pośpiechu.