dr n. med. Zbigniew Szlachta

Ortopeda

Doświadczenie, profesjonalizm,wiedza, Spokojna bez emocji ocena zagrożenia zdrowia. Prawidłowa i perfekcyjna diagnoza z bardzo dobrym przebiegiem leczenia. To co inni rozkopali i nie wiedzieli co dalej ??? Dr. musiał naprawiać. Zrobił to jak prawdziwy zawodowiec. Nie bez powodu jest ordynatorem, tak poważnego oddziału.

Bardzo kompetentny lekarz, sympatyczny, wzbudza zaufanie. Trafiłam do pana dr.Szlachty z 14-letnim synem. Od poprzedniego lekarza wyszliśmy z płaczem, gdyż lekarz postawił diagnozę i kazał o schorzeniu poczytać na google i zalecił zrezygnować z ulubionego sportu(syn jest w klasie sportowej). Pan dr.Szlachta wspaniale wytłumaczył na czym choroba polega i pochwalił że syn lubi sport, zalecił jeszcze dodać basen i inne ćwiczenia. iI jest dobrze. Bardzo polecam

polecam bardzo jest kompetentny uprzejmy bardzo dobrze tlumaczy szanuje pacjeta jest mily i uprzejmy obiecuje ze pomoze

Witam, mam ogromną prośbę, czy ktoś z was orientuje się gdzie przyjmuje DR? Chodzi mi o gabinet prywatny (niestety numer, który jest podany nie odpowiada). Sprawa bardzo pilna!!

Witam,

Leczę się już piętnaście lat trawiłem do dr. Szlachty w bardzo złym stanie w większości dzięki naszym częstochowskim lekarzom .Były duże zaniki mięśni dłoni i bóle kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego dzięki PRAWIDŁOWEJ diagnozie i leczeniu jest o wiele lepiej . Udało mi się uniknąć operacji i być może wózka inwalidzkiego.Polecam szczerze.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Piekary Śląskie"?

Piekary Śląskie
ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom
Jana III Sobieskiego 6
Gliwice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych s.c.
Nakielska 1-3

Rynek 17