lekarz Zbigniew Szymański

Doktor prowadził mi bliźniaczą ciążę dosyć trudna cukrzyca ciążowa, Stary PESEL 🙈. Chłopcy urodzili się zdrowi po 3 kg. Wizyty praktycznie miałam co dwa tygodnie zawsze badanie z USG. Obecnie też chodzę do doktora umie doradzić dużo empatii a i w gabinecie nie czuje się skrępowana. Polecam doktora z całego serduszka

Dla wszystkich wymagających pacjentek z czystym sumieniem mogę polecić doktora. Od paru lat szukałam dobrego ginekologa, który nie bagatelizuje problemu pacjentki, a na spokojnie wszystko wytłumaczy. Wcześniej chodziłam do 5 innych ginekologów.. wiec wiem co mówię . Wiec bez zastanowienia polecam Doktora jak i na NFZ tak i prywatnie :)

Wspanialy lekarz. Jestem bardzo zadowolona z wizyt, dokładnie wytłumaczone leczenie, uprzejmy, zawsze trafione leki . Na 100% polecam tego lekarza i na pewno pozostanie on moim lekarzem. Bardzo bardzo dziękuję.

Świetny lekarz i dobrze prowadzi moją ciążę. Jestem obecnie w 38 tygodniu ciąży i bardzo dobrze wytłumaczy mi co za badania zleca.

Świetny lekarz i dobrze prowadzi moją ciążę.

W stu procentach polecam Pana doktora Szymańskiego. Byłam na wizycie w przychodni na Zana w Częstochowie i czułam się tak jak u innych lekarzy w gabinecie prywatnym, a nawet lepiej. Pan doktor zbadał mnie kompleksowo, wszystko tłumaczył i odpowiadał rzeczowo na każde moje pytanie. Jeszcze nigdy w przychodni publicznej żaden lekarz nie zrobił na mnie tak pozytywnego wrażenia. Pan doktor jest bardzo kulturalnym i uśmiechniętym człowiekiem. Wspaniałe się z nim rozmawia. Podczas wizyty czuje się pełen profesjonalizm doktora, jego zaangażowanie i indywidualne podejście, a to wszystko w przemilej i luźnej atmosferze.

Wspaniały lekarz, który myśli o pacjencie , a nie o kasie. Miałam problemy z mięśniakami, zostałam bardzo źle potraktowana przez Panią doktor i położną w szpitalu na Mickiewicza i byłam załamana. Płacę składki na fundusz zdrowotny więc , nie mam zamiaru płacić lekarzom łapówek , ani prywatnych wizyt. Poszłam do dr Szymańskiego do przychodni na ul. Zana, choć go nie znałam. Uspokoił mnie, potraktował z empatią jak pacjenta a nie intruza, zrobił wszystkie badania, kilka miesięcy obserwowaliśmy co się dzieje, doktor tłumaczył mi jakie są możliwości leczenia i wspomniał również ...

Płacę składki na fundusz zdrowotny więc , nie mam zamiaru płacić lekarzom łapówek , ani prywatnych wizyt. Poszłam do dr Szymańskiego do przychodni na ul. Zana, choć go nie znałam. Uspokoił mnie, potraktował z empatią jak pacjenta a nie intruza, zrobił wszystkie badania, kilka miesięcy obserwowaliśmy co się dzieje, doktor tłumaczył mi jakie są możliwości leczenia i wspomniał również o operacji ponieważ mięśniaki szybko się powiększały i jest ryzyko ,że te małe również się uaktywnią . Ja z mężem podjęliśmy decyzję,że operacja będzie raczej nieunikniona otrzymaliśmy wszystkie informacje , nie musieliśmy nic czytać w internecie- jak wiele osób to robi . Nie chciałam zmieniać lekarza do którego nabrałam pełnego zaufania, nie chciałam również iść do szpitali w Częstochowie, gdzie każdy lekarz ogląda się na dodatkowy zarobek, dlatego pojechałam do Radomska , tam gdzie przyjmuje dr Szymański. Po operacji otrzymałam odpowiednią opiekę i zainteresowanie lekarza prowadzącego - co jest bardzo ważne, chodzę regularnie na kontrolę , mam robione wszystkie badania szczegółowy wywiad, porady jak o siebie dbać . Moja córka i kilka znajomych również teraz są jego pacjentkami i każdy jest mile zaskoczony jego delikatnym i merytorycznym podejściem . Takich lekarzy w przychodniach na NFZ jest naprawdę niewielu. Wiem co mówię , bo leczę się u różnych specjalistów.

Naprawde wspanialy lekarz. Bylam bardzo zadowolona z wizyty u niego. Teraz wiem ze pozostanie on moim lekarze. Obawialam sie mezczyzny w gabinecie lekarski ale teraz jestem pewna ze juz bym tego nie zamienila. Jest bardzo serdeczny i troskliwy. Dziekuje.

Świetny lekarz chyba nie ma lepszego ;) Polecam ;)

Świetny lekarz chyba nie ma lepszego ;) Polecam ;)

jest to dobry lekarz ktory zajmuje sie problemem pacjentkinie swojej ze tak sie wyraze znalazl wady u mojego dziecka w 26 tygodniu ciazy podczas wykonywania badania usg widzac mnie piwerwszy raz jestem mu niesamowicie wdzieczna za to ze uchronil mnie przed najgorszym co moglo sie stac gdyby nie on do dzis bym chodzila z mysla ze nosze w sobie zdrowe dziwecko. wspanialy lekarz polecam

Do doktora Szymańskiego trafiłam w 7. miesiącu ciąży przestraszona i rozczarowana podejściem do pacjenta mojego dotychczasowego ginekologa. Okazało się, że trafiłam w najlepsze ręce w jakie mogłam trafić. Bez problemu zdecydował się poprowadzić moją zagrożoną przedwczesnym porodem ciążę, co więcej od samego początku wzbudził moje zaufanie i pomógł mi spokojnie przejść przez dalsze nie do końca przyjemne etapy mojej ciąży. Był razem z nami podczas porodu wprowadzając atmosferę spokoju i fachowości. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jeśli być w ciąży i rodzić to tylko "z" doktorem Szymańskim ;)