lekarz Zbigniew Wolski

Pan doktor w stosunku do pacjentki jest bardzo niewyrozumiały, nie miły i nie uprzejmy. Wymaga od niej wejścia nago i natychmiastowego wejścia na fotel bez przeprowadzenia podstawowego wywiadu. Gabinet wygląda gorzej niż w horrorze, bardzo nieestetyczny i niesterylny

Najlepszy ginekolog !! Prowadził moje dwie ciążę i za każdym razem bylam zadowolona. Pierwsza bezproblemowa. Druga zagrożona ale wiedzialam że jestem pod dobrą opieką. Nawet jak mialam jakiś problem lub pytanie mogłam zadzwonić na prywatny numer i zawsze dostawalam odpowiedź. Dziękuję Panie doktorze.

Dzień dobry. Drogie Panie :) szczerze polecam Dr Wolskiego. Zdobył Moje zaufanie a to jest najważniejsze !

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Szłam na wizytę z duszą na ramieniu bo dawno nie byłam u lekarza obawiałam się że dostanę burę . A tu proszę spokojnie i miło. Szybko odeszły nerwy mimo,że okazało się że mam problem ze zdrowiem i muszę teraz intensywnie o siebie zadbać. Myślę,że z dr Wolskim sobie jakoś poradzę.

Szczerze polecam, zna się na rzeczy i widać, że lubi swoją pracę. Co prawda jest wymagający względem pacjentek, ale w końcu za nie odpowiada. Obecnie jestem w 30 tyg ciąży i nie mogę na dr Wolskiego złego słowa powiedzieć. Mówi tyle ile trzeba, chętnie odpowiada na moje pytania, tłumaczy. Widać że jest rzeczowy, nie lubi marudzenia i awangardy. W końcu do lekarza idzie się, żeby się leczyć a nie na pogaduszki.

Polecam:)dobry lekarz, okazuje zainteresowanie pacjentem.

Polecam:)dobry lekarz, okazuje zainteresowanie pacjentem.

Wszystko było dobrze do momentu, kiedy miał załatwić mi badanie inwazyjne w szpitalu. Nie udało mu sie w szpitalu, w którym pracuje, wiec zbywał mnie przez telefon i kazał mi załatwić sobie na własna rękę w szpitalu na Polnej. Jest to praktycznie niemożliwe, jesli nie leczysz sie u lekarza, który tam pracuje. Przykre, bo bardzo go lubiłam, jest dokładny i rzeczowy.

Przykre, bo bardzo go lubiłam, jest dokładny i rzeczowy.

polecam dr Wolskiego chodzę do niego 21 lat

polecam dr Wolskiego chodzę do niego 21 lat

Nie polecam...Nie miły lekarz!!!!Bez podejścia do pacjentki, "dziwne" komentarze ze strony lekarza są całkowicie nie potrzebne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do dr Wolskiego chodzę już od 20 lat....Zawsze był sympatyczny i kompetentny. Razem się starzejemy :)))))