dr Zbigniew Wronieckidr Zbigniew Wroniecki - zdjęcie profilowe

dr Zbigniew Wroniecki

Dermatolog

Wieloletnie doświadczenie w leczeniu w Polsce i 7-letnie za granicą z bardzo dobrą opinią i efektami. Wieloletni konsultant i pracownik Kliniki Dermatologicznej. Porozumiewanie się w językach: polskim, francuskim, angielskim i rosyjskim. Publikacje w periodykach naukowych. Wiele dyplomów i podziękowań.

Umówiłem się do Pana doktora po wizytach w różnych gabinetach - Medicover, Multimed, Lim. Wszędzie z grubsza wyglądało to podobnie - rozpoznanie, maści sterydowe i leki na łojotokowe zapalenia skóry. U Pana doktora solidny wywiad, zero pośpiechu, dokładne obejrzenie zmian skórnych. Po prostu profesjonalnie. Atmosfera sympatyczna, ale także profesjonalna. Dla mnie super !

Bardzo skuteczny lekarz, życzliwy ludziom. Wreszcie zostałam wyleczona. Dziękuję i spokojnie polecam wszystkim

Bardzo skuteczny lekarz, życzliwy ludziom.
Wreszcie zostałam wyleczona. Dziękuję i spokojnie polecam wszystkim

polecam bardzo dobry fachowiec. Wizyta dała mi informacje o prawdopodobnej przyczynie choroby. Pan doktor szczegółowo wyjaśnił mi jak długo może trwać leczenie i jak należy [postępować by objawy jak najszybciej znikały.

Bardzo skuteczny w rozpoznaniu choroby.Pomogl mi pozbyc sie moich dolegliwosci.Mily i cierpliwy pan doktor. Polecam!!!!

Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym, patrzący na pacjenta jak na całość a nie jak na jednostkę chorobową dzięki czemu jest skuteczny. Polecam Magda

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Łowicz"?

Marysińska 96/15
Armii Krajowej 51
99-400 Łowicz
Stary Rynek 14
99-400 Łowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REMEDIUM"
ulica Kopernika 19
95-015 Głowno