lekarz Zbigniew Wroński

Pulmonolog, Internista

1,6
1,4
1,5

Niewiem jakim sposobem został lekarzem mojej mamie zrobił RTG (po czym wynik z tego RTG leżał dwa tygodnie w rejestracji zpodejrzeniem nowotru płóć oskrzeli i tchawicy. ) i skierował na TK. Dzisiaj byłam z mamą w Brzozowie i pani doktor powiedziała że moja mama jest zdrowa i żadnego raka niema takze wogóle nie polecam tego lekarza.

Nie mogę ocenić wiedzy i umiejętności lekarskich Tego Pana, ale pod względem interpersonalnym zasługuje na jedynkę. Arogancki, podważający opinie innych lekarzy, którzy wydali skierowanie do szpitala na oddział pulmonologiczny. Pogardliwy dla członków rodziny, którzy o swoim bliskim pacjencie wypowiadają się i chcą zakomunikować zaobserwowane objawy choroby. Dołączam do życzeń świątecznych, aby Tego Pana ktoś potraktował równie nieludzko i z góry.

Ocena 1 jest zdecydowanie za wysoka dla tego pseudo lekarza. Brak całkowitego człowieczeństwa jeżeli chodzi o sprawy etyki lekarskiej. Pomyłką jest to że został lekarzem i zastanawia mnie dlaczego nikt z tym nic nie robi pomimo tylu negatywnych opinii. Nie są to opinie wiarygodne ale dają dużo do myślenia. Życzę mu żeby w przyszłości był potraktowany tak samo jak on traktuje swoich pacjentów.

Nie polecam, bardzo wysoko się ceni niestety wiedzy brak. Teraz jeżdżę do Krosna do przychodni, zupełnie inne podejście do pacjenta, na drugiej wizycie postawiona diagnoza i to trafna.

Nie polecam, bardzo wysoko się ceni niestety wiedzy brak.

Wizyta to nieporozumienie, pobyt w oddziale płucnym w Sanoku jeszcze większe. Mój lekarz rodzinny w Ustrzykach za głowę się złapał, jak dowiedział się jak mnie potraktował w poradni i w szpitalu i wysłal do Lublina - tam było wszystko spoko. Tego lekarza nie polecam.

wszystkie powyższe opinie sa prawdziwe, w pełni się z nimi zgadzam. Miałam z nim do czynienia i niestety nikomu nie polecam, arogancki, zbyt pewny siebie, nieprzyjemny dla pacjentów i w dodatku kompletnie nie zna się na swojej pracy, jedyne co go interesuje to pieniądze, dziwię się tylko tym pacjentom, których leczył i przez jego błędną diagnozę pogorszył ich stan zdrowia, że nie zrobili mu sprawy w sądzie, ludzie nie bądźmy tacy potulni, walczmy o swoje! takich typów trzeba karać za błędy, przez niego wiele ludzi ucierpiało. jak można leczyć człowieka bez wcześniejszych badań?? To jest niedopuszczalne!! Czemu on w ogóle pracuje jako lekarz??? Nie ma innych mądrych i profesjonalnych lekarzy??

Wspaniały lekarz i człowiek.Niezwykle kompetentny, uprzejmy i życzliwy pacjentowi. Nie rozumiem skąd te wszystkie negatywne opinie.Zapewne od zazdrosnej i kłamliwej konkurencji...Żenada.

Niestety ale wszystkim chcącym iść do tego lekarza zdecydowanie odradzam!leczył mojego tatę 2 lata. Wizyta wyglądała tak jak ktoś wcześniej wspomniał...wchodzi pacjent,pytanie" czy wszystko jest ok" wypisanie recepty i następny.Zero badań!!!Niestety mojego taty już nie ma na tym świecie. Dlatego nie polecam!!!!

Dwie wizyty u tego pana i co? i co? stracony czas, nerwy, brak badań choćby rtg płuc , diagnozy i złe leczenie. Nasi lekarze rodzinni w Ustrzykach przestrzegają przed nim. NIepolecam.

Dwie wizyty u niego w Ustrzykach i prywatnie w Sanoku i nieporozumienie. Lekarz żaden, brak podejścia , brak diagnozy, brak skutecznego leczenia. Oj on nie powinien być lekarzem.