lekarz Zbigniew Wudarczyk

Ginekolog położnik, USG

Pełen profesjonalizm, podejście do pacjenta, wykonuje swoją pracę w 100%, nie ma takiego drugiego w powiecie.

Dla mnie najlepszy !!! Indywidualne podejście do pacjentki, dyspozycyjność nawet w czasie wolnym od pracy. Polecam Pana Doktora z całego serca.

Bardzo, bardzo dobry lekarz. Postawił niełatwą diagnozę, następnie przeprowadził operację i wdrożył odpowiednie leczenie farmakologiczne. Dzięki niemu zostałam mamą, wolę nie wiedzieć co byłoby gdybym nie trafiła do jego gabinetu. Prowadził również moją ciążę, zapobiegawczo przepisał leki w początkowym stadium ciąży, o które trzeba prosić innych ginekologów. Odpowiada na każde pytanie, można dzwonić i pisać z każdym zapytaniem. Na każdej wizycie wykonuje dokładne USG, na bieżąco wszystko tłumaczy oraz zleca wszystkie inne istotne badania. Jest bardzo miły i uprzejmy, z dużym poczuciem humoru. Na wizyty chodziłam bez stresu i skrępowania, bardzo miła atmosfera. Serdecznie polecam tego lekarza.

Chodzę do doktora już od pewnego czasu. Wg mnie jest bardzo dobrym specjalistą. Odpowie na każde nurtujące mnie pytanie. Wyjaśni co, jak i gdzie. Jest konkretny i rzeczowy. Humorem też potrafi rozbawić. Jest serdeczny i miły wobec pacjentek, nie dziwię się, że ustawiają się do niego kolejki :)

Świetny lekarz ! Prowadził moją całą ciąże. Kompetentny, uprzejmy. Odpowie na każde pytanie. Jestem bardzo zadowolona ! Dla mnie najlepszy ginekolog na świecie !

Świetny lekarz ! Prowadził moją całą ciąże.
Kompetentny, uprzejmy.
Odpowie na każde pytanie.
Jestem bardzo zadowolona !
Dla mnie najlepszy ginekolog na świecie !

Zdecydowanie NIE polecam. U dr Wudarczyka próbowałam zajść w ciążę, po trzy miesięcznym "leczeniu" lekarz stwierdził że z takimi wynikami nie ma możliwości zajścia w ciążę zalecił hormonalne leczenie, przedstawił czarną perspektywę in vitro... nie robiąc nawet USG. Podłamana poszłam do innego lekarza żeby potwierdzić "diagnozę" i okazało się że jestem w ciąży,teraz mamy ślicznego pół rocznego synka. A co by było gdybym posłuchała pana doktora i zaczęła łykać hormony wolę nawet nie myśleć...

Zdecydowanie NIE polecam.

wspanialy lekarz serdeczny wszystko wytlumaczy mozna porozmawiac o wszystkim nie robi problemu z przyjeciem pacjetki polecam z calego serca

Bardzo miły i sympatyczny człowiek, świetny specjalista! Prowadził moją drugą ciążę a po porodzie zaglądał do mnie i córeczki. Jestem bardzo zadowolona z Jego opieki i fachowych porad. Wchodzę do gabinetu bez żadnych obaw i zażenowania. Od ponad trzech (3) lat jest "moim lekarzem" i tak już pozostanie. Chcę dodać, że nie ma tu znaczenia czy jest to wizyta prywatna czy też nie- podejście do pacjentki i jakość usług czy kompetencje nie ulegają tu zmianie jak czasem się to zdarza... Wizyta u Tego lekarza to "zero" stresu!

Bardzo miły lekarz, prowadził moja pierwszą ciążę i byłam zadowolona.Super fachowiec

Nie mam zastrzeżeń do tego lekarza. Ma dodatkowy monitor w gabinecie prywatnym na którym wszystko szczegółowo tłumaczy. Dobry lekarz.