dr n. med. Zbigniew Zareba

Chirurg onkolog

Prawie dziewięć lat temu, przypadkowo trafiłam do Pana doktora Zbigniewa Zaręby. Szok, rak piersi i kolejny szok - empatia lekarza. Nie spotkałam się z taką życzliwością i uprzejmością .Byłam "zaopiekowana " Trzykrotnie byłam operowana; operacje - które uratowały mi życie. Pan doktor bardzo serdecznie opiekował się mną przez cały okres choroby,otrzymałam zalecenia, o których pamiętam i będę pamiętała. Nie zapomnę Pana, Panie Doktorze , tak uprzejmego, życzliwego i dobrego człowieka. Pozdrawiam Pana ciepło Polecam Pana wszystkim pacjentkom.

Szok, rak piersi i kolejny szok - empatia lekarza.
Nie spotkałam się z taką życzliwością i uprzejmością .Byłam "zaopiekowana "
Trzykrotnie byłam operowana; operacje - które uratowały mi życie.
Pozdrawiam Pana ciepło
Polecam Pana wszystkim pacjentkom.

Wspaniały Doktor i człowiek , zawsze wszystko wyjaśnia dokładnie , poświęca czas, a to takie ważne dla mnie jako pacjenta , który zderza się nagle z czymś czego się boi . Wielkie zaufanie mam do Pana Doktora , do jego kompetencji i doświadczenia , jest cierpliwy i słucha przede wszystkim pacjenta. Jeśli chodzi o cięcie to koronkowa robota jak dla mnie , muszę się przyglądać gdzie mam szew.

Modliłam się, aby Pan Bóg polecił mi godnego specjalistę w mojej chorobie nowotworowej sutka piersi.I właśnie wszystkie kroki skierowane były na szpital w Warszawie na ul. Szaserów i trafiłam bezwiednie na dr. Zbigniewa Zarębę.Wspaniały lekarz,spokojny, a przede wszystkim człowiek, godny zaufania i polecenia. Przed operacją, jak również po, zajmuje się sam pacjentką z profesjonalnym podejściem,bez żadnej krępacji pytałam się o wszystko, a on odpowiadał na wszystkie moje pytania z cierpliwością.Jestem w trakcie leczenia, a czuję się podbudowana psychicznie. Dziękuję Bogu, że oddał mnie w opiekę takiemu lekarzowi. Bardzo wdzięczna pacjętka

Dziękuję Bogu, że oddał mnie w opiekę takiemu lekarzowi.
Bardzo wdzięczna pacjętka

WSPANIAŁY LEKARZ.i WSPANIAŁY CZŁOWIEK!!! Nie wyobrażałam sobie , że tacy lekarze jeszcze są...od pierwszej wizyty czułam , że mam do czynienia z prawdziwym profesjonalistą, człowiekiem pełnym wrażliwości i podejściem, z którym nigdy do tej pory się nie spotkałam. Wiedziałam, że nie mogłam trafić w lepsze ręcę. Pan doktor to człowiek z ogromną wiedzą, ma doskonały kontakt z pacjentem, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie i fachowo, poświęca pacjentowi dużo czasu . Dziękuję to za mało....życzę Panu doktorowi wszystkiego co najlepsze bo na to zasługuje jak mało kto. Wszystkim polecam ....

Wszystkim polecam ....

Do doktora Zaręby trafiłam przez przypadek. Dziękuję jednak Bogu, że to do Niego zostałam skierowana i że to właśnie Pan dr Zaręba podjął się moje leczenia. Tak miłego, rzeczowego, kompetentnego oraz z tak wspaniałym podejściem do pacjentki lekarza jeszcze nie spotkałam. Robi wszystko żeby poczuć, że mimo takiej choroby świat się nie zawalił. I do tego sam zmienia opatrunki swoim pacjentkom... Szok. Bardzo serdecznie polecam Pana doktora. Wdzięczna pacjentka

Robi wszystko żeby poczuć, że mimo takiej choroby świat się nie zawalił.
I do tego sam zmienia opatrunki swoim pacjentkom... Szok.
Bardzo serdecznie polecam Pana doktora.
Wdzięczna pacjentka

Pan dr Zbigniew Zaręba został polecony mi przez Panią doktor, która robiła mi biopsję guza piersi. Poszłam na umówioną wizytę i doznałam szoku. Zostałam bardzo dokładnie zbadana, Pan doktor zadawał mnóstwo pytań dotyczących ogólnego stanu zdrowia, stosowania HTZ, chorób w rodzinie. Zaproponował mastektomię, wyjaśnił dlaczego tak radykalna operacja. Opowiedział o innych możliwych rozwiązaniach i dał dwa tygodnie na podjęcie decyzji. Dał skierowanie na wszystkie potrzebne badania. wizyta trwała 45 min. Nie było pośpiechu. Od razy poczułam zaufanie do tego lekarza. Dziś jestem po amputacji piersi, czekam na wyki badań histopatologicznych. Muszę jeszcze dodać, że Pan doktor sam robi opatrunki i punkcję, nie pozwoli "spartaczyć"zabiegu.
Za to wszystko dziękuję Panu doktorowi i polecam każdej pani, która choruje na raka piersi.
Romualda Pawluczyk

Operacje, które przeprowadził uratowały mi życie. Wspaniały specjalista i człowiek. Lecząc się u niego miałam poczucie, że zrobi dla mnie wszystko co najlepsze i ze spokojem powierzyłam mu swoje życie. Polecam wszystkim pacjentkom

jestem pod opieką dr Zaręby, po zabiegu przez niego przeprowadzonym, zdecydowanie polecam jako godnego zaufania, profesjonalistę, a przy okazji życzliwego człowieka

bardzo polecam tego lekarza, wytłumaczył mi na czym polega moja choroba, jest bardzo kompetentny i wykształcony

Zdecydowanie dobry lekarz. Polecam jako chirurga onkologa.

Zdecydowanie dobry lekarz. Polecam jako chirurga onkologa.