dr n. med. Zdzisław Baśkiewiczdr n. med. Zdzisław Baśkiewicz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Zdzisław Baśkiewicz

Wenerolog, Dermatolog

Ukończył studia medyczne na Wojskowej Akademii Medycznej. Po odbyciu stażu podyplomowego w Grudziądzu, przyjechał do Szczecina, gdzie rozpoczął pracę w 109 Szpitalu Wojskowym. Specjalizację 1 stopnia z dermatologii i wenerologii zdobył w 1972 roku, natomiast 2 stopnia w 1975 roku. W trakcie swojej pracy zawodowej jako dermatolog przyjmował w Przychodni nr 2, Przychodni Szkół Wyższych, a także prowadził Oddział Dermatologiczny i Poradnię Dermatologiczną przy Szpitalu MSW przy ul. Jagiellońskiej. W 1991 roku założył Der-Med Prywatny Gabinet Dermatologiczny.

Doktor Zdzisław Baśkiewicz stale pogłębia swoja wiedzę w dziedzinie dermatologii i wenerologii, uczestnicząc w wielu konferencjach i szkoleniach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Jako lekarz leczy wszystkie choroby z zakresu dermatologii i wenerologii. Zajmuje się zarówno dorosłymi, jak i dziećmi. Poza dermatologią klasyczną wykonuje również zabiegi dermatologiczne. Szczególnie interesują go choroby włosów i paznokci, a także wenerologia.

Jest mi trudno coś o nim powiedzieć,bo nie spełnił moich oczekiwań.

Jest mi trudno coś o nim powiedzieć,bo nie spełnił moich oczekiwań.

Trafna diagnoza, skuteczne leczenie. Polecam.

Trafna diagnoza, skuteczne leczenie. Polecam.

Miałam na prawdę poważne problemy z cerą (trądzik).Przez wiele lat,różnymi lekami i z pomocą RÓŻNYCH lekarzy próbowałam się go pozbyć.Doktor Baśkiewicz okazał się moim zbawcą ;))))) Dzięki zastosowaniu skutecznego leku i zabiegom mam na prawdę ładną cerę Polecam

Niezwykle uprzejme podejście do pacjenta. Szczeółowo badał miejsce moich obaw i poświęcił czas na spokojne wyjaśnienie diagnozy. Cofnąłem się chyba w czasie, bo znalazłem się u lekarza, który na niewątpliwą wiedzę i doświadczenie nałożył niezwykłą elegancję. Wydaje mi si, że dr Baśkiewicz jest nie tylko bardzo kompetentny ale rozumie i dba o rangę swojego zawodu. Absolutnie polecam.

wizyta bardzo przyjemna. Pan doktor troszkę rozkojarzony, mimo to badanie znamienia przeprowadzone bardzo dokładnie. w gabinecie dostępne nowoczesne urządzenia. koszt 100 zł.

Bardzo kompetętny lekarz.Bardzo szybko i trafnie zdiagnozował moją chorobe. Po czym od razu poddał mnie zabiegowi i leczeniu. Gabinet ma w pełni profesionalny jak i podejście do pacjenta. Byłem wczesniej u innych lekarzy którzy metodą prób i błędów próbowali mnie leczyć ale na szczeście trafiłem na tego lekarza i jestem w pełni zadowolony bo dał mi szanse na wyzdrowienie.

Naprawdę świetny lekarz, polecam wszystkim!!!!

Naprawdę świetny lekarz, polecam wszystkim!!!!

To naprawdę świetny lekarz, który zawsze jest na bieżąco ze wszystkimi nowościami. Więcej takich lekarzy !!!!!!