dr n. med. Zdzisław Bednarek

Toksykolog, Pediatra

Polecam szczerze i pod kazdym względem.Najlepszy lekarz. mama 2-letniej pacjentki

Polecam szczerze i pod kazdym względem.Najlepszy lekarz.
mama 2-letniej pacjentki

Bardzo uprzejmy człowiek... Ma podejście do pacjenta ! Potrafi wysłuchać i wspierać nie tylko swoją wiedzą , ale tez - co ważne - życzliwym wsparciem i serdecznym słowem :)

Bardzo dobry pediatra polecam ma podejście do małych dzieci!!!!Wyleczył moją córeczkę po tym jak przez miesiąc czasu żaden lekarz jej nie umiał wyleczyć a ten lekarz wyleczył ją witaminami!!!

Naprawde polecam, ogromny lekarz z ogromna wiedza, szybko i trafnie leczy, polecam

Pana Doktora znam od 1976 roku. Moje dzieci leczy od ich urodzenia, tj od 1983 i 1984 roku. Teraz zajmuje się również moją chorą żoną. Jest Wielkim Człowiekiem o Wielkim Sercu mającym ogromną wiedzę popartą praktyką. Jest przyjacielem ludzi. Leczy wspaniale. Liczy się z każdym człowiekiem. Polecam wszystkim, którzy pragną czuć się bezpiecznie przy dobrym fachowcu i człowieku. Tadeusz

Wciąż poszukujesz "Toksykolog Brzeg"?

Morcinka 3 lok. 5
49-305 Brzeg
Brzeg
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ESKULAP" s.c.
plac Moniuszki 1

Dorota Szubelak