lekarz Zdzisław Cywiński

2,9
2,9

Żaden z pacjentów nie wspomniał o "Podczas mojego pobytu w szpitalu w Oleśnie w 21tc (złe samopoczucie), pan Cywiński był dla mnie bardzo miły. Jednak podczas końcowej fazy porodu, na którą przyszedł był bardzo nietaktowny. Ciągle mówił do położnej żeby już to skończyć, ile to może jeszcze trwać, natnijmy ją...a położna chciała tego uniknąć. Naciskał na mój brzuch, co miało rzekomo pomoc..gdy już urodziłam moje dziecko, musiał zszyć moje krocze. Uraczył mnie bardzo szowinistycznym tekstem pt." Jak będzie pani grzecznie leżeć, to zrobię z pani dziewice, mąż nie pozna!" Żałuje, że nie opowiedziałam tego mężowi, gdy odbierał mnie i dziecko ze szpitala, bo spotkaliśmy pana Cywińskiego na korytarzu. Mógłby "podziękować" za potraktowanie mnie jak jakieś zabawki erotycznej. Oczywiście złożyłam skargę do fundacji Rodzic po ludzku i polecam każdej źle potraktowanej kobiecie to zrobić, aby opieka na oddziałach położniczych w końcu się poprawiła. "

Ten "lekarz" nawet swoje prywatne pacjentki, które przychodzą do jego prywatnego gabinetu lekceważy. Siedziały biedne kobiety i czekały. Żadnej informacji, że przyjęć tego dnia nie będzie, nic. Gosposia je wpuściła do poczekalni i też nic nie mówiła, że go nie będzie. Dopiero po upływie pół godziny od wyznaczonej godziny rozpoczęcia przyjęć, gdy jedna z nich zadzwoniła do niego, dowiedziała się, że nie będzie go w tym dniu; a gdyby nie zadzwoniła, ciekawe ile by biedne kobiety czekały. Totalne olewanie pacjentek!!! A już, że wyniosły i "najmądrzejszy" jest, to każdy wie.

Ja chodzę do dr Cywińskiego już ladnych parę lat. Bardzo go lubię. Miałam troszke problemów zdrowotnych i kiedy widział ze dzieje sie cos powaznego kierował mnie do szpitala. Co do prowadzenia ciązy nie mam zastrzezen. Sam z siebie troszke mało przekazuje informacji ale gdy sie go wypyta to wszystko dokladnie wytłumaczy. Ma naprawde ogromna wiedzę. Jedyne co to USG mogłby sobie zmienic.

nie polecam podczas badania tak mnie bolało, że leżąc na fotelu o mało nie zemdlałam i wyszłam z krwawieniem, a jestem w 36 tyg. nie słucha ci się do niego mówi tylko odwraca się plecami i odchodzi. z całą pewnością nie nadaje się na ordynatora!

Jest bardzo dobrym lekarzem i uprzejmym oraz ma podejscie do pacjentek

Jest bardzo dobrym lekarzem i uprzejmym oraz ma podejscie do pacjentek

DO TEGO DR CHODZIŁAM BEDAC W MOJEJ PIERWSZEJ CIAZY I CO MOGE NAPISAC OGOLNE WRAZENIE DOBRE ZAWSZE GRZECZNY SPOKOJNY. JEDNAK PRZEZ JEGO ZANIEDBANI NIE WIEM BYC MOZE BRAK KOMPETENCJI MOJA CIAZA ZAKONCZYLA SIE PORONIENIEM W 7 MIESIACU. CALA CIAZE ZAPEWNIAL ZE WSZYSTKO JEST SUPER ZE DZIDZIUS BARDZO DOBRZE SIE ROZWIJA A POTEM OKAZALO SIE ZE GDYBYM URODZIŁA MOJ SYNEK BYLBY UPOSLEDZONY!!!! NIGDY WIECEJ DO NIOEGO NIOE POJDE!!!

Polecam lekarza wszystkim moim znajomym poniewaz jest godny zaufania i prowadzi moja ciaze i nastepna tez bedzie prawadzil,

jeśli chodzi o tego lekarza jest ordynarny i nie polecam go jeśli ktoś nie zgodzi się z jego zdaniem to z wielkim oburzeniem i wyniosłością podważa opinie absolutnie nie nadaje się na ordynatora

Godny zaufania Prowadził moją pierwszą ciąże i następną też będzie prowadził gorąco polecam.