dr n. med. Zdzisław Kemona

Pediatra

Ten lekarz juz dawno powinien iść na emeryturę zła diagnoza, złe tłumaczenie diagnozy , niemiły , drogi i szybko na odwal się poprostu dnooo!!!!!!! Nie Polecam !!!!!!!

Profesjonalista w każdym calu lekarz godny polecenia traktujący po ludzku drugiego człowieka, przeprowadza dokładny wywiad z rodzicem zanim podejmie jakąkolwiek decyzję dziękuję za pomoc panie doktorze.

Wspaniały, cierpliwy, poświęca bardzo dużą uwagę do pierwszego wywiadu, tak, by zdiagnozować przyczynę choroby, nie daje od razu antybiotyku, a pomaga natychmiast :). Konkretny i bardzo dobry lekarz, ze wspaniałym podejściem do dziecka. Szczerze polecam

Pierwszy lekarz ktory potraktowal nas jak w ludzki sposob bez zbednych wymadrzen pelen profesjonalizm i podejscie zarowno do dziecka jak i do rodzicow> Naprawde polecam tego lekarza jest to jedyny solidny pediatra w wałbrzychu i okolicach. Nasz syn po wielu liczych wizytach u innych lekarzy w koncu trafil do Pana doktora i dzis byla jego pierwsza spokojnie przespana noc od kilku dni bez uciazliwego kaszlu. Jestesmy bardzo wdzieczni doktorowi i szczerze go polecamy

z czystym sumieniem polecam,ufam temu lekarowi. Nie traktuje małego pacjenta jak kolejnego przypadku,tylko podchodzi z sercem do kazdego.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Wałbrzych"?

Modrzewiowa 2
58-100 Świdnica