dr n. med. Zdzisław Kowalski

2,2
2,4
2,4
1,8

Studia medyczne w latach 1962-68 na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie. Po odbyciu stażu podyplomowego w latach 1971-2001 pracował w Oddziale Chirurgii Plastycznej III Kliniki Chirurgicznej Collegium Medicum UJ, gdzie zajmował się chirurgią plastyczną, rekonstrukcyjną i estetyczną.

W 1977 roku obrona pracy doktorskiej z zakresu transplantologii.
W 1980 roku uzyskał specjalizajcę II stopnia z zakresu chirurgii plastycznej. Autor 40 prac z zakresu chirurgii plastycznej.

Cz...

Bardzo uprzejmy i życzliwy człowiek, niezwykle kompetentny lekarz. 100% zadowolenia. Bardzo serdecznie dziękujemy :)

Fatalny specjalista.zdecydowanie odradzam.operacja nosa całkowicie nieudana.poprawiał ja inny prawdziwy specjalista.

Mialam okazje odwiedzic Pana doktora w Instytucie Dermakologi w Krakowie przy ulicy Zacisze. Bylo to spotkanie konsultacyjne w sprawie opweracji plastycznej wymodelowania koncowki nosa. Poczatek rozmowy byl dla mnie bardzo satysfakcjonujacy; doktor jest osoba bardzo uprzejma. Bylam rowniez zadowolona z ceny jaka zaproponowal specjalista oraz faktu ze w przeciwienstwie do innych lekarzy nie wymaga nieskonczonej ilosci badan przd zabiegiem. Mialam rowniez okazje zobaczenia sali operacyjnej, ktora na moje (wrawdzie nie profesjonalne w tej kwesti oko)wydaje sie czysciusienka i doskonale wposazona. Niestety ogromne rozczarowanie spotkalo mnie na koncu wizyty kiedy okazalo sie ze lekarz nie zgodzil sie pokazac mi kopii zgody na zabieg ktora podpisuje przed polozeniem sie na stole operacyjnym. Podejrzewam ze podsuwa ja do podpisu po pobraniu oplaty na zabieg i stawia pacjenta w sytuacji bez wyboru; albo podpisuje cokolwiek tam jest albo traci cala kwote i musi dochodzic jej zwrotu w sadzie... bardzo nierprofesjonalne, pokretne podejscie ktore sprawilo ze niestety nie bede mogla skorzystac z oferty tego specjalisty. Wielka szkoda

Miałam u Pana Doktora robioną plastykę uszu. Nie wymagał żadnych badań, również narzucił mi na ile te uszy "ukształtujemy", by nie odstawały. Niestety - po operacji obudziłam się z przemokniętym krwią opatrunkiem, musiałam jechać go zamienić, ale to się zdarza, więc rozumiem. Teraz jestem bardzo niezadowolona, bo uszy praktycznie wróciły do poprzedniego stanu i są odstające. Zdecydowanie odradzam, lepiej będzie wybrać się do porządnej kliniki, ja prawdopodobnie zdecyduję się na poprawkę, ale u innego chirurga plastyka. Pozdrawiam.

Bardzo nedzny chirurg, zrobil mi bardzo zla operacje nosa, ktora musialam poprawic u innego bardziej wykwalifikowanego lekarza. Nawet badania mu zadne nie byly potrzbne a na konsulatcji narzucil mi metode operacji ktorej do tej pory zaluje bo mi oszpecil nos i zotawil widoczna blizne.Nie polecam zdecydownie.