dr n. med. Zdzisław Krzemień

2,5
2,5

Dziewczyny i kobiety uciekajcie od tego lekarza szerokim łukiem córka jest w drugim miesiącu ciąży a jego diagnozy to martwa ciąża i mały płód dał skierowanie na czyszczenie.Otóż w szpitalu badania wyszły jak najbardziej ok płód rozwija się prawidłowo.Doktorku z bożej łaski może by tak dać spakuj dobie i tym kobietom co

Beznadziejny lekarz. Trafiłam do pana doktora z bardzo silnym bólem jajnika oraz podejrzeniem ciąży. Bardzo zależało mi na uzyskaniu jakiejkolwiek pomocy ze strony lekarza. Jednak ku mojemu zdziwieniu, pan doktor odmówił przeprowadzenia badania, podając wręcz absurdalne argumenty. Otóż tego dnia pan doktor spóźnił się do pracy 2 godziny, ponieważ zapomniał, że akurat tego dnia pracuje w przychodni, do której jestem zapisana. I właśnie z tego powodu nie może udzielić mi pomocy oraz co więcej, dał mi do zrozumienia, że jestem niepoważna i za dużo wymagam od niego.

Ten człowiek w ogóle nie powinien wykonywać tego zawodu. Robiąc mi łyżeczkowanie uszkodził macicę przez co musiałam mieć operację. Będąc u innego ginekologa ten stwierdził, że w 3 tyg. ciąży nie robi się takiego zabiegu gdyż organizm się sam oczyszcza. Przez niego tak bardzo cierpię i długo będę musiała wracać do zdrowia. Jest wulgarny i nie umie zachować się podczas badania. Kobiety omijajcie go. Życzę wam abyście nie wpadły w jego ręce.

Serdeczne podziękowania do Pana Doktora za uratowanie mi życia. Gdyby nie Pan Doktor, który pojawił się na wizycie, dziś pewnie by mnie nie było. Jest dokładnym lekarzem, mogłam to zaobserwować podczas pobytu w szpitalu (na podstawie podejścia do innych pacjentek). Nie wiem skąd negatywnie opinie, ja gorąco polecam i jeszcze raz dziękuję.

Zdecydowanie odradzam! Rozważam pozwanie tego pana, którego lekarzem na pewno nie można nazwać!!

JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM JA TAM NIC DO NIEGO NIE MAM JEST WPORZĄDKU DO MNIE I ŻADNA Z PAŃ KTÓRE DO NIEGO CHODZIŁY NIE NARZEKAJĄ WIĘC JEST CHYBA OK DLA MNIE JEST I TO MI WYSTARCZY...POLECAM

Pierwszy raz zetknęłam sie z panem Krzemieniem w styczniu.Chodziłam do innej p.ginekolog,która twierdziła ze jestem za młoda żeby chorowac.Pan doktor od pierwszej wizyty zdobył moje zaufanie:)polecam

To nie jest lekarz, to konował, któremu zależy jedynie na forsie, a gdy się "nie posmaruje" to się nie jedzie, proste. Jest ordynarny, nie ma za grosz podejścia do pacjentek a po jego badaniu można wylądować na laryngologii. Nie wiem wogóle dlaczego on jeszcze pracuje w tym zawodzie....