lekarz Zdzisław Kusal

Neurolog

Doktora poznałem w sytuacji, która wymagała szybkiej interwencji. Doktor z jednej strony był bardzo pragmatyczny, ale poniewaz byłem dość mocno zestresowany - profesjonalnie mi pewne sprawy perswadował, zaś inne, nie tak ważne, pozwolił "odpuścić. Efekt - jestem już 5 lat po udarze - nie ma widocznych kutków ubocznych. Są pewne niewidoczne, ale ciągle nad tym pracuję. Widziałem zresztą reakcję pacjentów z przychodni w Kłodzku. Doktora nie znałem: przyjechałem do niego. Pełna przychodnia.Ustawiłem sie do kolejki i czekam. W pewnym momencie widzę, że doktor ubrany - wychodzi. Podszedłem, powidziałem, ze ja ...

Efekt - jestem już 5 lat po udarze - nie ma widocznych kutków ubocznych. Są pewne niewidoczne, ale ciągle nad tym pracuję. Widziałem zresztą reakcję pacjentów z przychodni w Kłodzku. Doktora nie znałem: przyjechałem do niego. Pełna przychodnia.Ustawiłem sie do kolejki i czekam. W pewnym momencie widzę, że doktor ubrany - wychodzi. Podszedłem, powidziałem, ze ja do niego. Wrócił, zbadał mnie. Wyjaśnił, że siedział w pustym gabinecie, a ta kolejka do innego lekarza (nie spytałem). Za kilka tygodni pojechałem do kontroli. Diametralna różnica. Do Doktora tłum ludzi. Są różni lekarze, ale tylko niektórzy mają talent i dobrze leczą, jednocześnie będąc świetnymi "psychologami" czyli mającymi dobre podejście do pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Bystrzyca Kłodzka"?

Szpitale Kłodzkie
ulica Szpitalna 1a
Ambulatorium Bystrzyckie
ulica Okrzei 49
57-500 Bystrzyca Kłodzka
Bukowa 10
57-300 Kłodzko
Centrum Medyczne "MEDICOVER" Przychodnia Przyzakładowa przy Legrand Faet sp z o.o
Waryńskiego 20
Szpitale Kłodzkie
ulica Szpitalna 1a
Klonowa 12
58-310 Szczawno-Zdrój
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "WER - MED"
ulica Parkowa 7;9
58-200 Dzierżoniów
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ZESPÓŁ USŁUG MEDYCZNYCH "MEDYK" SP. Z O.O.
UL. WALERIANA ŁUKASIŃSKIEGO 26/28
58-100 Świdnica