lekarz Zdzisław Lipiński

2,2
2,1
1,9

Dr Lipiński może nie jest najmilszym i najbardziej gadatliwym lekarzem, może nie nadaje się na pierwszą wizytę dla zawstydzonej młodej kobiety, ale jeśli ma się co do czegoś wątpliwości - tłumaczy, jeśli jest taka potrzeba - zmienia leki i robi potrzebne badania. Wizyty są krótkie i konkretne. Ja chodzę do niego w związku z antykoncepcją hormonalną i trzeba przyznać, że dobrał mi leki świetnie. Polecam

Omijajcie tego typa szerokim łukiem! Jest chamski, opryskliwy, incże nie wie, nie chce mu się i ma mentalność jeszcze z PRLu. Przed kolejkę kobiet w ciąży przyjął znajomą pielęgniarkę ( jakaś starsza Pani Irenka) aby jej zinterpretować najprostsze badania krwi. Nie kryli się z tym, że to jego koleżanka i hahali sie się w najlepsze. Łaskawie przyszła moja kolej i gdy zobaczył zaswiadczenie od specjalisty z Luxmedu ( poszłam prywatnie do neurologa) to wyprosił znie gabinetu "bo mnie stać na Lux med". Skandal!!! Ten dziad powinien dostać jakieś konsekwencję od ...

Skandal!!!
Ten dziad powinien dostać jakieś konsekwencję od przełożonych!

Nie polecam lekarza, nie dowiedziałam sie nic. Miałam u niego prowadzić ciążę, ale nawet nie powiedział mi który to tydzień mimo, że kilka razy zapytałam.

bardzo dobry spokojny opanowany i wyczerpujaco odpowiada na zadawane pytania polecam na łojewskiej 6 na nfz chodze i jestem zadowolona

Dr Lipiński wypisuje leki bez badania, na chybił-trafił. Po prośbie o zbadanie zrobił to z wielką łaską i kpiną. Leczenie było bezsensowne, ponieważ postawił złą diagnozę. Ktoś, kto myli opryszczkę z infekcją nie powinien prowadzić praktyki dla kobiet w ciąży. Nie polecam nikomu!

Faktycznie podejście tego lekarza do pacjenta jest dość zniechęcające, ale mi wszystko dobrze tłumaczy, wizyty są rzeczowe i krótkie. Lekarz zrozumiał moją sytuację finansową i wypisał leki w znacznym stopniu refundowane.

Ten "lekarz" to jakaś kompletna pomyłka. Poszłam do niego z dość jasno przedstawionym przeze mnie problemem, pan dr i owszem pobrał próbkę, wysłał do laboratorium, po czym przy odbiorze wyniku okazało się, że zostałam zbadana na kompletnie coś innego. Ja nie rozumiem dlaczego taki lekarz w ogóle pracuje, skoro jego poziom wiedzy równy jest prawie zeru. Zmarnowałam jedynie czas i nerwy. Kompletnie nie polecam!!!

Nie miałam większych zastrzeżeń do tego lekarza ale jego postawa wobec pacjenta zniechęca. Tak się składa, że na co dzień pracuję z lekarzami (z innej dziedziny) i w porownaniu z nimi widać ogromną przepaść w profesjonalizmie - czyli zwykła uprzejmość, podejście indywidualne, schludność. Myślę, że nie poleciłabym go paniom w ciąży nie ze względu na braki w kompetencji a jego specyficzny sposób bycia. Ze skierowaniami i receptami nie miałam żadnego problemu. Nie wiem.. chyba zmienię.

Ze skierowaniami i receptami nie miałam żadnego problemu.
Nie wiem.. chyba zmienię.

Byłam u Pana Lipińskiego pierwszy raz na NFZ i nie narzekam. Małomówny ale konkretny-i to lubię. Faktycznie nie emanuje empatią i nie "skacze" nad pacjentką ale co najważniejsze-jest delikatny i uprzejmy. W bardzo jasny sposób opisał sposób leczenia i terminy kolejnych wizyt. Cenię sobie takie podejście bardziej od rozwodzenia się nad wieloma mało znaczącymi faktami. Z drugiej strony rozumiem matki, które chcą uzyskać jak najlepszą i najbardziej wyczerpującą informację na temat stanu płodu. Tym lekarza nie polecam, bo będą musiały się dopominać od niego uwagi i informacji. Przy zwykłych wizytach profilaktycznych, polecam.

Zdecydowanie nie polecam! Mam 23lata, nigdy nie bylam w ciazy, nie mialam w tym momencie stresow zmian wagi itd. Nagle przestalam misiaczkowac, po 2miesiacach bez miesiaczki poszlam do niego,zapytal czy jestem w ciazy, powiedzialam ze w tescie na ciaze z apteki wyszlo ze nie wiec przepisal mi leki antykoncepcyjne "na wywolanie miesiaczki". Po 3mies brania tabl mialam sie zglosic,bylam ale dalej okresu nie mialam wiec znow te same leki na kolejne 3mies. Kazda wizyta konczyla sie tym samym bez zadnych badan USG krwi itd! Poszlam do innego lekarza tez publicznie odrazu przerazony leczeniem dal mi skierowanie na usg badania krwi itd wszystlo na cito. Okazalo sie ze mam na jajniku torbiele ktore mozna bylo wczesniej wyleczyc a tak musialam miec zabieg usuwania dwoch bo byly za duze juz. I tak po ponad roku bez miesiaczki wszystko wrocillo do normy. Nie polecam!!