Profesjonalista, z dużą klasą, kulturą osobistą. B. sympatyczny! Gabinet nowoczesny, bez zastrzeżeń! Byłam u Dr Malenczyka trzy razy, zawsze poświęcono mi odpowiednio dużo czasu. Lekarz kompetentny i godny polecenia!

Świetny specjalista, globalnie spoglądający na stan pacjenta, a nie koncentrujący się wyłącznie na bieżącej dolegliwości. Godny polecenia

Byłem dzisiaj z bolącą 6 i mogę powiedzieć że ten stomatolog to nie tylko wielki profesjonalista ale też wspaniały człowiek, o wielkiej kulturze i wyczuciu. Gabinet jest b.dobrze wyposażony.

Uważny, dokładny i profesjonalny stomatolog. Od wielu lat leczy całą naszą rodzinę - bez zarzutu. Przyjemny i nowoczesny gabinet. Miły personel pomocniczy. Pełen zakres opieki. Godny polecenia.

Zawdzięczam Panu Doktorowi zdrowe ząbki i piękny uśmiech,polecam ten gabinet.Jeśli chodzi o koszt zanim trafiłam do niego byłam u droższych specjalistów, a niekoniecznie lepszych.Duży plus dla doktora za ogromną cierpliwosc do pacjenta.

swietny fachowiec mialem powzne klopoty z jedynkami i dwojkami doprowadzil mi zeby do porzadku wstawil mi 6 zebow z porcelany do dzisjaj bez zarzutow polecam