lekarz Zdzisław Opach

Chirurg ogólny

To jest prawdziwy Lekarz godny polecania ..Oby więcej tak wspaniałych ludzi na tym świecie świetny specjalista przy tym normalny człowiek życzliwy drugiemu Gorąco polecam

Witam, Pan Doktor Opach to osoba godna polecenia , jest doświadczonym lekarzem, kompetentnym, umiejącym słuchać pacjenta. Skupia się na problemach nie bagatelizując niczego. Jest profesjonalistą pod każdym względem. Dziękuję Panie Doktorze.

Witam. Moja wizyta była prywatnie ponieważ w poradni chirurgicznej inny lekarz zbyywał mnie od 2 miesięcy kolejnymi wizytami i zmianami opatrunku a rana wymagała zabiegu operacyjnego. Dopiero gdy ból zaczął się nasilać postanowiłem zgłosić się do Pana doktora Opacha prywatnie, z polecenia innego zadowolonego pacjenta. Lekarz nie marnował czasu na zbędne ceregiele i wystawił skierowanie na operację. Zabieg wykonał sprawnie, dokładnie, rana goi się dobrze, po usunięciu szwów paluch wygląda dobrze. Lekarz podchodzi do problemu profesjonalnie i konkretnie. Gdyby nie wizyta u tego lekarza dalej traciłbym czas i pieniądze (urlop ...

Witam.
Lekarz podchodzi do problemu profesjonalnie i konkretnie. Gdyby nie wizyta u tego lekarza dalej traciłbym czas i pieniądze (urlop w pracy i czas spędzony w poczekalni) oraz zdrowie (niegojąca się rana i brak pełnej sprawności ruchowej)
Koszt wizyty prywatnej był mniejszy jak koszty związane z wizytami w poradni chirurgicznej (opatrunki, leki, urlop, siedzenie w poczekalni) trwające co dwa tygodnie od ponad dwóch miesięcy.
Pan doktor Opach jest lekarzem godnym polecenia zarówno przy prywatnych jak i publicznych wizytach.
Pozdrawiam,
Zadowolony pacjent Witek

p doktor z ,opach to doktor ktory w pacjencie widzi przedewszystkim chorego czlowieka ,,leczy sie u niego cala moja rodzina ,,uratowal zycie w ostatniej chwili,,choc sie boje jego trafnych diagnoz ufam mu i polecam szczerze ,,doktor polecony kiedys przez swojego poprzednika jest po prostu aniolem strozem naszej rodziny ,,dziekuje za wszystko panie doktorze ,,,za caloksztalt ,,,polecam

Wydaje się oschły ale w gruncie rzeczy miły i profesjonalny. Zachowanie lekarza w gabinecie prywatnym różni się od tego w szpitalu,oczywiście w gabinecie prywatnym na plus. Ogólnie polecam, jestem zadowolona z przebiegu operacji i leczenia.

Wydaje się oschły ale w gruncie rzeczy miły i profesjonalny.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Brzesko"?

Zbigniew Borcz

CnterMed Sp. z o.o. N ZOZ