dr n. med. Zdzisław Pieciukiewicz

Chciałam podziękować Panu Doktotowi. Na każdej wizycie jest niezwykle miły i uprzejmy. Wszystko tłumaczy. Odpowiada na każde pytanie. Dodatkowo jest to lekarz, który prowadził moja ciążę i tylko dzięki jego szybkiej i trafnej decyzji urodziłam zdrowego synka. Po porodzie mimo, że skończył już pracę został, żeby sprawdzic jak się czuję. Szczerze polecam.

Byłam w klinice operowana przez Doktora.Po operacji Doktor interesował się jak się czuję i czy wszystko jest dobrze Godny polecenia lekarz i nie żałuję wyboru.

Jeszcze żaden lekarz tak dokładnie mnie nie zbadał, wszystko tłumaczył, uspokajał, serdecznie polecam Pana doktora 🙂

Doktor Pieciukiewicz jest bardzo przyjemny i ma przyjazne nastawienie do pacjenta nie wiem skąd takie sugestie, że doktor jest nie miły. Jakieś mocno wymagające osoby się wypowiadają chyba. Ja jestem bardzo wdzięczna, po operacji szybko doszlam do siebie szybko. Wszystko doktor mi rozjasnil, przede wszystkim jak mam postępować po cesarskim cięciu, na co uważać i tak dalej. Konkrety, konkrety i jeszcze raz konkrety. Dodatkowo synpatycznie się rozmawia, z nutką dobrego humoru. Ale mimo to bardzo profesjonalne podejście. Mam porównanie z innymi lekarzami, którzy za wizytę biorą kolosalne kwoty w prywatnych klinikach na "poziomie" a wcale nie zainteresują się wami tak jak ten Doktor. Żeby nie Doktor Pieciukiewicz na siłę przy wąskiej miednicy w innej klinice musialabym z zagrożeniem urodzic naturalnie w stresie czy nic się mojemu dziecku nie stanie. On mi ze spokojem wszystko wytlumaczyl i wszystko potoczylo się szczęśliwie. Blizna jak to on powiedział, jest malo znaczna i wszystko wyglada swietnie. Strach pomyslec co by bylo jakby moj porod przyjmowal doktor ktory prowadzil moja ciążę z innej kliniki, namawiający wręcz mnie do naturalnego porodu..
Kobietki dla mnie Doktor Pieciukiewicz spadł z nieba! Poznajcie i same się przekonacie, że ma mega doświadczenie i wiedzę! Poleeeecaaam!

Bardzo kompetentny, rzeczowy i delikatny lekarz. Naprawde godny polecenia. Poza tym wizyta u fryzjera czy kosmetyczki kosztuje drozej niz u tego lekarza...wiedza nie jest w cenie...

Ginekologiem jest przeciętnym lecz plastykiem kiepskim,po nie warz zawiodłam się właśnie na wykonaniu plastyki krocza przez tego lekarza w prywatnej klinice,dlatego nie polecam.

Nie polecam, nie ma podejścia do pacjentów, gburowaty, mało tłumaczy, bardzo niesympatyczny, wydaje się że pracuje z musu a nie z powołania.

Fajny lekarz, dużo czasu mi poświęcił, wszystko dokładnie wytłumaczył. Jedyny minus że dużo bierze za wizytę ;)

ocena mówi sama za siebie. leczę się u niego ponad 3 lata, jestem niesamowicie zadowolona z jego profesjonalizmu. Jest kompetentnym lekarzem, który szczegółowo odpowiada na zadane przeze mnie pytania. Żebym na niego nie trafiła już dawno bym się załamała. Jako jedna z wielu przekonałam się o państwowych metodach leczenia i o lekarzach należących do NFZ. Z czystym sumieniem polecam Pana Zdzisława Pieciukiewicza.

jestem niezadowolona. nie polecam. w początkowej ciąży jestem ale lekarz mi nic nie tłumaczy wręcz muszę domagać odpowiedzi. myślę o zmianie lekarza