lekarz Zdzisław Startek

Lekarz rodzinny

2,9
2,9

Witam, nie polecam nikomu tego lekarza. Takiego deb..a powinni dawno już puścić na emeryture żeby ludziom przypadkiem krzywdy nie zrobil. Uprzejmosc oraz podejscie na zerowym poziomie. Wykonuje swoja prace jakby chcial a nie mogl i w dodatku ciągle narzeka. Szczerze nie polecam. Mogę go ując w 3 słowach: łeb jakich mało

dobry doświadczony lekarz,na krótkiej wizycie dał mi właściwe leki i już za 2 dni byłem prawie całkiem zdrowy,dodatkowo dostałem maść na moje stare dolegliwości skórne i ni mam już problemu ze skórą

Doswiadczenie robi swoje, zna się na rzeczy. oczywiscie, że szuka odpowiedniego leku w książce ale to chyba dla naszej kieszeni lepiej. jest tyle zamienników leków w różnych cenach. Mnie wyleczył szybko i za leki nie zapłaciłem kroci...

Badania i diagnoza lekarska potwierdziła się.

Badania i diagnoza lekarska potwierdziła się.

Oj... To tylko Słubice, wystarczy zerknąć na nasz szpital (powiatowy ;P)

Oj... To tylko Słubice, wystarczy zerknąć na nasz szpital (powiatowy ;P)

ja tam jestem zadowolona. dla mnie byl bardzo byly i mi pomógl

ja tam jestem zadowolona. dla mnie byl bardzo byly i mi pomógl

zaskoczona, nie spodziewałam się takiego podejścia.

zaskoczona, nie spodziewałam się takiego podejścia.

popieram wypowiedz powyzej w 100%- Ci lekarze to totalna porazka-nie wiem czy i zwierzeta ze swoim podejsciem i fachowoscia umieliby leczyc. a ich kolega z przychodni dr Sidorczuk-pediatra??totalna porazka-problemy ze sluchem,problemy z pamiecia,dzieci sie go boja,jest opryskliwy i nieuprzejmy.

Totalna porażka,Pan ''doktor'' powinien być dawno na emeryturze. Stanowi zagrożenie dla ludności. Razem z doktorem GABRYNIEWSKIM powiini leczyć zwierzęta a nie ludzi. Oszczedzaja na skierowaniach i calkowicie nie znaja sie na leczeniu. Do wystawienia diagnozy potrzebuja ksiazek medycznych, ktore wertuja w poszukiwaniu odpowiedniego leku. SZOK !!!!