lekarz Zdzisława Budyta

Leczę dzieci u pani doktor od chwili ich narodzin praktycznie, a chłopcy już mają 9 i 12 lat. Jestem bardzo zadowolona z tego jak prowadzi moje dzieci. Jest wszechstronna, potrafi zapisać leki alopatyczne, ziołowe i homeopaty jeśli rodzice chcieliby leczyć dziecko w ten sposób. Zamawiam wizyty i prywatne i publiczne :) Nie raz udawało nam się wyjść z zapalenia płuc nie korzystając z antybiotyku a właśnie homeopatii, przy czym Pani doktor wtedy prosiła częste wizyty kontrolne czy oby na pewno dziecko zdrowieje i antybiotyk był w pogotowiu. Polecam.

Pani doktor jest naszym pediatrą w przychodni wszyscy wyrażają się dość pozytywnie do niedawna ja również ale zawiodło moje zaufanie. byłam z córką bardzo kaszlącą w piątek powiedziała Pani Doktor nic jej nie jest w sobotę dostała wysokiej gorączki w niedzielę to samo gorączka i silne bóle głowy. w poniedziałek pojawiłam się ponownie u Pani doktor zbadała dziecko powiedziała infekcja lekka bańki A+E i wit.C w środę wymioty i ciężkie krwawienie z nosa. Postanowiłam znowu wybrać sie do lekarza tym razem DR.Rybak naszego I kontaktu za jak zobaczyła i osłuchała dziecko Padła diagnoza ( zapalenie zatok i zapalenie płuc ) nic nie jest w stanie zachorować w 2 dni na zapalenie płuc już w poniedziałek na pewno miała zap oskrzeli.
Rutyna nie jednego zgubiła!!!!!!!!!

Dziekuje za uratowanie życia mojej córki.

Dziekuje za uratowanie życia mojej córki.

Wspaniały lekarz jakich już dziś mało a szczególnie w publicznej służbie zdrowia, cierpliwa, dokładna.Jestem pod wrażeniem Pani doktor dokładnie zbadała nasze dziecko,odpowiedziała na każde nurtujące nas pytanie.

Lekarz z dużym doświadczeniem, wiedzą, dobrym podejściem do dziecka. Stara się ograniczyć do minimum chemię, nie przepisuje antybiotyków na każde przeziębienie. Nie śpieszy się podczas wizyty, odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie bada dziecko. Polecam Panią doktor, ma nasze 100% zaufanie i powierzyliśmy jej opiece naszego małego synka.

Bardzo dobry lekarz, ze świetnym podejściem do małego pacjenta.

Bardzo dobry lekarz, ze świetnym podejściem do małego pacjenta.