Zdzisława Hadzik

Ortodonta, Stomatolog

2,6
2,5
2,5

Ta pani nigdy nie jest mila atmosfera jest okropna,wini zawsze rodzicow bądź opiekunów nie polecam wychodzi się z wizyty z wielkim niesmakiem

POLECAM,p.Zdzisława jest bardzo miłą uśmiechniętą osobą,wyprostowała mi zęby.Wszystko super.A miłe podejście do pacjenta to przecież podstawa:)))

Wszystkie negatywne opinie pod adresem tej lekarki to najszczersza prawda , dosłownie nic dodać nic ująć . Trwa to od lat i widać że lekarka nic sobie z tego nie robi bo na dzień dzisiejszy jest tak samo . Problem w tym że jest to jedyny ortodonta w Kluczborku .

Przychylam się do poprzedzających opinii. Tak niemiłej stomatolog dawno nie miałam przyjemności poznać! Po wizycie (prywatnej!) człowiek wychodzi z poczuciem winy, że tak "zaniedbał" dziecko. Brak szacunku i odpowiedniego podejścia (nie mówię już o dorosłej osobie) , ale do dzieci! Zdecydowanie nie polecam!

Jeździłam z synem przez 2 lata. Pani doktor raz jest miła, a raz mniej. Najpierw trzeba było pojechać na prześwietlenie zębów a potem kazała usunąć zęby zanim zrobiła aparat. Zna sie na leczeniu bo wyprostowała synowi mocno krzywe zęby.

Nie polecam po dzisiejszej wizycie w sprawie leczenia aparatem ortodontycznym stwierdzam ze Pani doktor nie szanuje pacjentów, jest niemiła i arogancja i nie kulturalna.

Bardzo arogancki i nietaktowny Lekarz, dawno z takim złym podejściem do pacjenta ( dziecka ) oraz do jego rodzica to się nie spotkałem. Odniosłem wrażenie że nie dość że to moja wina że dziecku krzywo wyrósł drugi ząb, to w dodatku chyba powinienem się doktoryzować ze stomatologii. Usłyszałem kilka niemiłych słów na temat opiekuna dziecka i takie róże tego typu. Nie mam zaufania do tego lekarza oraz z całym zdecydowanie go nie polecam, a dodatkowo muszę po tej wizycie zaciągnąć porady u innego ortodonty. Nie wiem czy to naganne jak ...

Nie mam zaufania do tego lekarza oraz z całym zdecydowanie go nie polecam, a dodatkowo muszę po tej wizycie zaciągnąć porady u innego ortodonty. Nie wiem czy to naganne jak dla mnie zachowanie Pani doktor wynika z tego że nie zaciągnęłem tej porady w systemie prywatnym?

Brak słów. Lekarz nie miły, jeszcze gdy jest obecny rodzic może ale gdy dziecko pójdzie samo nie polecam

NIE POLECAM i OSTRZEGAM! Przede wszystkim p. Zdzisława Hadzik NIE DEZYNFEKUJE SPRZĘTU, nie wspominając już o tym, że o świeży kubek trzeba się upomnieć, bo znajdujące się na nim czerwone ślady szminki innych pacjentek nie są dla tej pani wystarczającym przypomnieniem o jego wymianie. Poza tym: cena! Comiesięczna wizyta z aparatem stałym to koszt 100-200zł, jednak jest to jedynie koszt założenia nowych ligatur (których komplet kosztuje 5-7zł,a czas zakładania nigdy nie przekracza kilku minut), natomiast sprawdzenie stanu zębów następuje dopiero po wyraźnej prośbie pacjenta i odbywa się z wielką łaską, ...

NIE POLECAM i OSTRZEGAM!
Poza tym: cena! Comiesięczna wizyta z aparatem stałym to koszt 100-200zł, jednak jest to jedynie koszt założenia nowych ligatur (których komplet kosztuje 5-7zł,a czas zakładania nigdy nie przekracza kilku minut), natomiast sprawdzenie stanu zębów następuje dopiero po wyraźnej prośbie pacjenta i odbywa się z wielką łaską, jakby już samo pojawienie się w gabinecie kosztowało 100 lub 200zł.
Byłam stałą pacjentką tej pani przez ponad 2 lata i szczerze nie polecam. 200zł za wizytę, podczas której pani nie raczy nawet przyjrzeć się zębom to po prostu kpina. Z przykrością jednak muszę stwierdzić, że wiele osób jest skazanych na panią Hadzik, bo w Kluczborku po prostu brakuje innego ortodonty.

Byłam z dzieckiem u pani doktor 2 razy i muszę przyznac że była nieuprzejma nie tłumaczyła leczenia, atmosfera była wyraźnie nie kmofortowa. Zrezygnowałam bo twierdzę że lekarz z takim podejściem do pacjenta nie zasługuje na uwagę. Szkoda tylko że w Kluczborku nie ma innych ortodontów:(

Szkoda tylko że w Kluczborku nie ma innych ortodontów:(