dr n. med. Zdzisława Lechowicz-Szynalik

Pulmonolog, Pediatra

Gorąco polecam, jako jedyna chciała zająć się przypadkiem mojej córki, nie zbagatelizowała niczego. Pomimo tego, że moje dziecko ma chorobę na którą nikt w Polsce nie cierpi i diagnoza i leczenie jest trudne nie poddała się . Wiem, że zawsze mogę na nią liczyć, a moja córeczka była wręcz zachwycona swoją lekarką. Po prostu super.

super podejście do dzieci i dla rodziców

super podejście do dzieci i dla rodziców

Witam wszystkich.Pozwoliłam sobie na wyrazenie opini o pani doktor,poniewaz uwazam ją za wspaniałego fachowca,znakomicie podeszła do problemu i choroby nie tylko mojego dziecka ale i rodziny,nie moge złego słowa powiedziec o pani doktor,leczyła dwojke moich dzieci 11 lat temu...a zawsze kidy jestem w potrzebie wiedzy i upewnienia sie czegokolwiek na temat dzieci zawsze moge liczyc na pania doktor do dnia dzisiejszego,zawsze doradzi chocby przez telefon...gdy jest w danym momecie zajeta prosi o telefon o innej godzinie,jak najbardziej polecam tego lekarza.

Jak dla mnie wszystkie pytania dotyczace tego lekarza sa na NIE. Z pania doktor spotkalam sie w istytucie w rabce gdyz moja corka zostala tam skierowana na diagnostyke po dlugich miesiacach nawracajacych sie infekcjach drog oddechowych. Pani doktor nie wyjasnila nam zadnego z wyniku badan. Powiedziala ze mam corke super zdrowa i jestem przewrazliwiona matka bo to moje pierwsze dziecko. Miala pretensje ze moj maz tez chce byc przy badaniu dziecka. Ogolnie byla nie mila i odrzucajaca odrazu przy samym dzien dobry. Ja wiem ze pieniadze z NFZ to nie to samo co prywatnie do kieszeni ale widze ze lekarze coraz bardziej publiczne leczenie maja gdzies. Nie polecam jej jest zarozumiala i bawi sie w pania psycholog. Nie omowila z nami zadnego z wynikow badan corki. Dostalam karte informacyjna z ktorej nic nie wiem i musze znow isc do lekarza zeby ktos mi to odszyfrowal. Pani doktor miala misje wywalic jak najwiecej pacjentow z instytutu bo byly przyjecia i lozek brakowalo. Ogolnie nie polecam jej jak i oddzialu pulmonologii w rabce szkoda wysilkow. Dowiecie sie tylko ze albo jestescie ndwrazliwi albo jak dziecko ma rodzenstwo ze to jest wlasnie wina zachorowan. Byc moze ta pani doktor z bozej laski dobra jest ale chyba tylko jak widzi zywa gotowke na stole. Bo hurtowe ciagniecie kasy z NFZ nie wystarcza. Nie polecam!!!!

Syn był leczony w Rabce, w państwowym szpitalu. akurat leczenia nie było zbyt dużo tj. jego czas w szpitalu trwał tylko 3 dni ale co do kompetencji lekarza - to jestem zachwycona. podejście do dziecka super, nie przesłodzone ale bardzo konkretne a i życzliwe.. spokój i klasa. polecam lekarza

Po raz pierwszy spotkałam się z lekarzem, który poświęcił mi tyle czasu. Wizyta trwała blisko godzinę. Pani doktor cierpliwie odpowiadała mi na wszystkie moje pytania związane z chorobą córki. Poprosiła mnie aby powiadomić ją telefonicznie o stanie dziecka. Po wizycie kilkakrotnie konsultowałam telefonicznie stan córki. Pani doktor zawsze udzielała wyczerpującej informacji. Moja opinia na pewno nie jest odosobniona o czym świadczy liczba pacjentów pani doktor. Gorąco polecam!!!!

Wydawało mi się że lekarzem jest się 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku (może jestem naiwny). Na Panią dr nauk med. liczyć nie można!!!! Przyjmuje tylko we wtorki i soboty o ile jest obecna, więc moim zdaniem opowiadanie tutaj o "gabinecie" to DUŻA PRZESADA!!! Ja rozumiem że może ktoś jest zmęczony miał ciężki dzień, ale jeśli jest się lekarzem to przynajmniej w rozmowie telefonicznej może spróbować określić jaki stan jest dziecka, czy przez przypadek nie jest bardzo ciężki, a nie jak Pani dr nauk med. rzucać słuchawką ...

jest obecna, więc moim zdaniem opowiadanie tutaj o "gabinecie" to DUŻA PRZESADA!!! Ja rozumiem że może ktoś jest zmęczony miał ciężki dzień, ale jeśli jest się lekarzem to przynajmniej w rozmowie telefonicznej może spróbować określić jaki stan jest dziecka, czy przez przypadek nie jest bardzo ciężki, a nie jak Pani dr nauk med. rzucać słuchawką telefonu, bez jakiegokolwiek zainteresowania.
Ja tylko nie rozumiem - po co się reklamować na 30 może więcej stronach internetowych skoro niema się zamiaru przyjmować pacjentów??? Może firmy rozprowadzające leki płacą lekarzom już tyle że pacjenci są niepotrzebni??
BARDZO GORĄCO NIE POLECAM PANI dr nauk med. Zdzisława Lechowicz-Szynalik z Mszany Dolnej.
Jacek.