lekarz Zenon Chęćka

Ginekolog położnik, Ginekolog

BARDZO POLECAM TEGO LEKARZA. Poświęca czas nawet po pracy swojej jeśli jest tak pilna sprawa albo bardzo bolesna to jest na zawołanie. Potrafi pomóc i wytłumaczyć wszystko. Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Godny polecenia.

NIE ROZUMIEM JAK W PRYWATNYM GABINECIE LEKARZ ODMAWIA PACJENTCE ZAŁOŻENIA WKŁADKI, TO JAKAŚ PARANOJA A NIBY GDZIE MAMY JE SOBIE ZAKŁADAĆ, BO RACZEJ NIE W NFZ ?

Naj lepszy ginekolog u ktorego do tej pory bylam. Rewelacja po prostu wytlumaczy dokladnie da czas kobiecie do zastanowienia się czy czegos jeszcze nie chce wiedziec. kazda wizyta trwa dosc dlugo ale tylko dlatego ze wszytko tlumaczy dokladnie na Usg pokazal mi kazdy paluszek mojego malenstwa. opowiedzial wypytal o moje dolegliwosci.naprawde godny polecenia byle wiecej takich lekarzy jednym minusem jest to, ze nie wspolpracuje z NFZ wiec wszystkie badania jakie zleca sa dodatkowym kosztem ale to nic przy tak wspanialej opiece

Jestem BARDZO zadowolona, moge szczerze polecic wszystkim kobietom tego lekarza! jest naprawde uprzejmy, wszystko dokładnie wytlumaczy. Jedyny w Wejherowie taki kompetentny ginekolog. Pozdriawiam, Natalia.

Swietny lekarz otwarcie można z nim rozmawiać.Trafiłam do niego przypadkowo 12 lat temu kiedy miałam krwotok.Pani doktor X w izbie przyjęć powiedziała że przecież mi tam żadnego korka nie wsadzi!!!I wtedy z mężem szukaliśmy "normalnego" lekarza no i znalazłam.Zapisał mi tabletki już po pierwszej się zatrzymało.Tak zostałam jego pacjentką.Prowadził moje 2 ciąże i był ze mną przy porodzie.Naprawdę godny polecenia!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wejherowo"?

Zwinisławy 6D
Gdynia

Ewa Borowska

Gabinet położniczo-ginekologiczny
Wejherowo ul.3 Maja 23E
84-200 Wejherowo
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kaszuby"
ulica Pomorska 9
84-200 Wejherowo