dr n. med. Zenon Szust

Rehabilitant

Przepuklina dysku L5/S1 7mm. Tydzień w szpitalu na morfinie. Później trafiłem do doktora Szusta i po miesiącu ćwiczeń jest coraz lepiej ból praktycznie minął i są duże nadzieje na uniknięcie operacji. Polecam lekarza wszystkim z problemami kręgosłupa. Opinie osób które do niego przychodzą są jednoznacznie pozytywne. Pomógł wielu osobom skazywanym na operację lub wózek.

Niejdnokrotnie pomagał mi w dolegliwościach kręgosłupowych :wypadnięcie dysku,kręgozmyk itp.Lekarz bardzo kompetentny a co najważniejsze leczy bez środków farmakologicznych co jest bardzo ważne przy chorobie wrzodowe żołądka. Lekarz wspaniały i bardzo kompetentny.

Podzielam wszystkie wspaniałe opinie. Pan doktor jest "cudotwórcą". Mnie również pomógł uciec przed operacją. Po 13 wizytach i intensywnych ćwiczeniach dzisiaj funkcjonuję normalnie. Dziękuje Panie Doktorze!

bardzo dobry lekarz. wyleczył mnie bez tabletek

bardzo dobry lekarz. wyleczył mnie bez tabletek

Wspaniały człowiek! Przywrócił mi radość z życia! Będę mu wdzięczny do grobowej deski

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Złocieniec"?

Szpital Powiatowy w Białogardzie

ulica Kańsko 1
78-520 Złocieniec
Zielna 11/33
74-320 Barlinek
Jagiełły NZOZ "Nad Łaźnią"
66-400 Gorzów Wielkopolski
Centrum Rehabilitacji