lekarz Ziemisław Stępniewski

Ortopeda, Traumatolog

Od dwóch lat jestem pod opieką dr Ziemisława Stępniewskiego. Byłam operowana na obydwa stawy biodrowe. Mam wstawione endoprotezy bezcementowe "MAGNUM". Do sprawności dochodziłam szybko i bez komplikacji. Dziś czuję się dobrze, poruszam się sprawnie i płynnie. Uważam, że dr Stępniewski jest sprawnym operatorem - mistrzem w swoim fachu. Panie doktorze serdecznie dziękuję Anna Szczepaniak

Pragnę serdecznie podziękować panu dr Z.Stępniewskiemu z Akademickiego Szpitala Klinicznego Wrocław ul.Borowska -oddział ortopedyczno-urazowy,który 17.12.2010 operował mnie z powodu złamania głowy kości udowej wstawiając mi endoproteze całkowitą bezcementową stawu biodrowego.Jestem niezmiernie wdzięczna za niesłychanie profesjonalne wykonanie operacji oraz ogromną życzliwość jaką okazał mi jako pacjentce ustalając tak istotne dla mnie jako kobiety szczegóły jak np.wielkość blizny,która jest prawie niewidoczna.Ciesze się że w tym całym nieszczęściu jakie mnie spotkało trafiłam na tak wspaniałego lekarza.Z wyrazami szacunku Iwona Krupska

wykonał mi wszczep endoprotezy biodrowej i jestem bardzo zadowolony a było to 4lata temu.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Wrocław"?

MEDIX II
pl. Ludwika Hirszfelda 17
53-413 Wrocław
ARTEMED Centrum Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zygmunta Krasińskiego 29
50-450 Wrocław
Dolnoślaski Szpital Specjalistyczny im. T Marciniaka Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Filedrofa 2

50-204 Wrocław

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec
NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o.
Zawidowska 4
59-800 Lubań