lekarz Ziemowit Budek

Ortopeda

Lekarz z powołania, profesjonalny, doskonały medyk i mimo to życzliwy, uprzejmy. Wysoka kultura osobista - to dziś rzadkość - mimo wiecznych kolejek i braku miejsc. Skupiony na pacjencie, poświęca czas, tłumaczy postępowanie w postępującej chorobie. Lidia Cichal

Niespotykana życzliwość , poświęcenie czasu, przyjęcie prawie natychmiastowe z uwagi na stan zdrowia pacjenta, udzielenie wszelkich informacji. Oby tylko tacy lekarze nas leczyli, a choroby nie będą przerażające!

Świetny lekarz. Uśmiechnięty od początku do końca wizyty. Fachowiec godny polecenia każdemu kto chce być przyjęty i leczony przez lekarza z powołania. Nie patrzy na zegarek. Dla Niego najważniejszy jest pacjent i jego zdrowie. Polecam wszystkim potrzebującym wizyty u prawdziwego specjalisty i życzliwego człowieka.

Lekarz z powołania,rewelacyjny jest.Pierwszy raz spotkałam się z takim życzliwym i profesjonalnym podejściem do pacjenta.Z reguły jest tak,że pacjent musi już być zorientowany na schorzenie,chorobę w swoim przypadku a tutaj jest wszystko wyjaśnione od ręki aż nadto:)

Właśnie wróciłam z drugiej wizyty u doktora Budka- zachwyciło mnie jego podejście do pacjenta. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania. Przeprowadził szczegółowy wywiad oraz badanie. Z bolącej nogi przeszedł do kręgosłupa zdiagnozował bezbłednie moją chorobę, potwierdzoną potem w rezonansie magnetycznym. Życzę sobie i wszystkim pacjentom tak dobrych lekarzy jakim jest doktor Budek.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Wrocław"?

MEDIX II
pl. Ludwika Hirszfelda 17
53-413 Wrocław
ARTEMED Centrum Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zygmunta Krasińskiego 29
50-450 Wrocław
Dolnoślaski Szpital Specjalistyczny im. T Marciniaka Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Filedrofa 2

50-204 Wrocław

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec
NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o.
Zawidowska 4
59-800 Lubań