dr Zofia Boroń

Onkolog

Nie polecam Pani doktor leczyła mojego tatę i niestety nie mogę potwierdzić,że jest lekarzem z powołania

Witam! Czy może ktoś wie gdzie Pani doktor przyjmuje prywatnie? potrzebuje szybki namiar. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam

bardzo mila osoba i profesjonalny lekarz w 100%

bardzo mila osoba i profesjonalny lekarz w 100%

Godna polecenia . Ma świetne podejście do pacjentów oraz do rodziny chorego. Kobieta Anioł jeśli ktokolwiek ma dylemat jakiego lekarza od chemii wybrać , To Pani Z.Boroń jest świetna .Leczyła mojego Tatusia.

Doskonały lekarz z powołania Przemiła w kontaktach interpersonalnych. Posiada ogromną wiedzę i niesamowitą intuicję.Dziękujemy Pani za wszystko.

w jednym zdaniu zdaniu>lekarz z powołaniem,poświęca się bez granic pacjentowi,dokładna,rzetelna,miła> bardzo dziękuję PANI DOKTOR za prowadzenie choroby mego męża,