lekarz Zofia Gutkowska

2,7
2,7
2,6

Pani bardzo niesympatyczna, wizyta przebiega bez jakiegokolwiek badania, pani pozwala sobie na rzucanie uwag, tłumaczy, że nie ma obowiązku wystawiania skierowań na obowiązkowe w ciąży badania... Farsa, nie warto.

Przesympatyczna osoba, konkretna,opiekuńcza, daje poczucie bezpieczeństwa pacjentce. Rzadko spotyka się takich lekarzy, którzy odpowiedzą na każde pytanie pacjenta.Polecam Jej gabinet i oczywiście Panią dr

Pani doktor jest troszeczkę starej daty,ale doświadczenie ma i to czuć. Nigdy nie poczułam się przez nią zaniedbana, choć czasem trzeba pociągnąć ja za język jeżeli chodzi o doinformowanie o swoim stanie.

Pani doktor prowadziła moją drugą ciążę i jestem zadowolona.Pani jest dość poważna ale to akurat nie powinno przeszkadzać,najważniejsze że wie co robi

Witam. Dziś miałam pierwsza wizytę u Pani doktor, nie była to prywatna wizyta lecz w przychodni. Naczytalam się opinii i byłam przerażona. Teraz jestem po wizycie i szczerze polecam. Pani doktor konkretna, słucha pacjentki, uprzejma i rzeczowa. Zbadala mnie i wszystko wyjaśniła, przy wyposaniu recepty omowila co i jak.

Jeżeli macie możliwość pójść do innego ginekologa to z tego skorzystajcie. Pani mało uprzejma i brak jej jakiekolwiek delikatności . Nie powiedziała co mi dolega , trzeba było wszystkiego się dopytać. Gabinet wygląda jak z poprzedniej epoki

Odradzam wszystkim!B nieprofesjonalna! nie delikatna!Potraktowała mnie jak rzecz!!brak profesjonalizmu!można nabawić się traumy!Nie polecam!!!

NIE POLECAM!!!!! pare razy u niej bylam , poza ciąża i w ciązy : jest nie miła, opryskliwa , obrażona na cały świat i wzbudza we mnie same negatywne emocje a w ciąży nie chciałam żeby każda kolejna wizyta mnie stresowala i meczyla wiec zrezygnowalam i chodzę prywatnie.

Mam wątpliwości czy w tym gabinecie sterylizuje się narzędzia. Byłam u tej pani 2 razy w odstępie jednego roku (raz cytologia, raz rutynowe badanie kontrolne) i krótko po każdej z wizyt występowały objawy drożdżycy. MAKABRA. Potem musiałam wydać kolejne pieniądze u innego lekarza na leczenie infekcji, którą prawdopodobnie u niej złapałam. Teraz chodzę już do innego lekarza i jak na razie po wizytach nie ma problemów. To chyba o czymś świadczy. Przestrzegam przed tą panią doktor.

TRAGEDIA PO PROSTU BRAK SŁÓW PANI DOKTOR UŻYWA OGÓLNIKÓW BRAK BADANIA USG NIE INFORMUJE TYLKO KAŻE PRZYJŚĆ NA KOLEJNĄ WIZYTĘ