Zofia Janicka

Okulista

Bylismy u Pani doktor z 9 miesieczna coreczka. Zostalismy przyjeci bez kolejki, Pani doktor bardzo miła, super podejście do dziecka. Przepisała kropelki które w przeciagu dwóch dni pomogły (wczesniej bylismy u pediatry i dostalismy krople ktore nic nie pomogly). My polecamy :)

Super lekarz! Pomogła mi wyjść z poważnego schorzenia, były dni, gdy musiałam być codziennie u pani doktor. Przemiła, zawsze szukająca najlepszej opcji leczenia, brak mi słów pochwał, by wyrazić pani doktor swoją wdzięczność. Polecam!!!

Zdecydowanie polecam z czystym sercem. Pani doktor leczy mnie już od bardzo dawna i nie raz pomagała w kryzysowych sytuacjach mojej rodzinie. Zawsze bardzo miła i uprzejma.

Bardzo miła i uprzejma pani doktor, ze świetnym podejściem do pacjenta (w tym przypadku 4 letniej dziewczynki), kompetentna i w pełni zasługująca na miano świetnego lekarza okulisty.

Wciąż poszukujesz "Okulista Skierniewice"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej JUDYTA
ulica Reymonta 16/-