lekarz Zofia Kałwelis-Zaleska

2,6
1,6
2,2
2,4

nawet normalnie nie można się zarejestrować burdel !!!!!!!! popieram wcześniejszy wpis brak szacunku dla pacjentów !!!!!!!!!!!!

tragedia zero organizacji bałagan to mało powiedziane i to za nasze cęzko zarobione pieniądze wskazuje to brak szacunku dla ludzi dał 10 zł mniej dla pracodawcy w umowach z firmami i tylko dlatego ma pacjentów ale oni tam sa z musu a nie z wyboru tragedia

podchodzę drugi raz bo kolejki niesamowite, jedna do rejestracji druga do lekarza - masakra! I żeby to była kolejka, tam jest jeden wielki chaos nie wiadomo kto za kim stoi tłum ludzi kłębiący się pod wejściem. Postałem chwilę i zniechęciłem się tym co zobaczyłem. Może drugi raz się uda? I chyba będzie trzeba tam stracić z pół dnia - wezmę kanapki.

Bez problemu tylko bardzo dluga kolejka do lekarza proponuje przyjsc 2 godzinny wczesniej pozdrawiam

nie polecam nikomu, jak nie przyjdzie się na płatną wizytę zbywa pacjenta.

nie polecam nikomu, jak nie przyjdzie się na płatną wizytę zbywa pacjenta.